ZALOGUJ SIĘ

Zimowe aktywności - angielska lekcja specjalna

24.01.2024

Powrót do listy wpisów

Zima co roku zaskakuje drogowców, ale nie pozwolimy, by zaskoczyła też użytkowników eTutora. Przed Tobą angielska lekcja specjalna, dzięki której poznasz trochę zimowego słownictwa.

Skoki narciarskie, łyżwy i lepienie bałwana dają mega frajdę, ale wiesz co jest jeszcze lepsze? Nasza lekcja specjalna! Usiądź wygodnie, zainspiruj się naszymi propozycjami na mroźne zimowe dni i zafunduj sobie odrobinę angielskiej przyjemności.

PRZEJDŹ DO LEKCJI

Zima Ci niestraszna? Możesz wykonać też lekcję specjalną Nadeszła zima, albo zmienić klimat i wejść w świat gramatyki z lekcją wideo Po co mi Present Perfect?. Wszystkie te materiały znajdziesz w zakładce Lekcje specjalne.

Każda lekcja specjalna jest dostępna za darmo przez dwa tygodnie od dnia publikacji. Po upływie tego czasu możesz wykupić dostęp do niej za zgromadzone w serwisie wirtualne monety. Lekcje wideo możesz natomiast wykonać za darmo bez ograniczeń czasowych.

Angielska lekcja specjalna Zimowe aktywności jest dostępna bezpłatnie do 07.02.2024. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij