ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja kursu eTutor angielski

26.09.2012

Powrót do listy wpisów

Nasz flagowy produkt, kurs eTutor angielski, został właśnie zaaktualizowany. W kursie znalazły się między innymi nowe notatki gramatyczne oraz listy słownictwa.

Nad zmianami pracował przez ostatnie pół roku zespół kilkunastu osób - nauczycieli języka angielskiego i native speakerów. Efektem tych działań są między innymi zupełnie nowe notatki gramatyczne, które zastąpiły dotychczasowe materiały. Zgodnie z Waszymi sugestiami, od poziomu B1 w górę notatki gramatyczne pisane są w całości po angielsku. (Wkrótce udostępnimy także opcję podglądu tłumaczenia tych notatek po polsku.)

Listy słownictwa również uległy gruntownej przebudowie. Słówka do nauki w ramach lekcji podzieliliśmy na mniejsze porcje, łatwiejsze do przyswojenia. Wydzieliliśmy też specjalne listy obrazkowe z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi słownictwo na zasadzie skojarzeń dźwięku z obrazem (wzorowane na ćwiczeniu Obrazki w zakładce Ćwiczenia). Listy gramatyczne zostały podzielone na mniejsze. Oczywiście dotychczasowa historia powtórek elementów słownictwa i elementów gramatycznych została zachowana.

Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników kursu eTutor angielski. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij