ZALOGUJ SIĘ

Quizy świąteczne

18.12.2023

Powrót do listy wpisów

W eTutorze na Święta 5 języków = 5 quizów. Wielka Brytania i USA, Niemcy, Hiszpania, Francja i Włochy. Sprawdź, jakie tradycje królują w tych krajach. Gwarantujemy, że niektóre naprawdę Cię zaskoczą.

Dlaczego hiszpańskie szpitale w okresie świątecznym zmagają się z masowymi zadławieniami? Gdzie zawiesić świąteczną skarpetę, żeby znaleźć w niej później prezenty? Czy miejsce ogórka jest wyłącznie na kanapce? W naszych najnowszych quizach znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania i jeszcze więcej świątecznych ciekawostek.

Wyznajesz zasadę, że deser zawsze się zmieści, bo jest na niego osobny żołądek? Francuzi rzucają rękawicę polskim wigiliom z 12 potrawami i serwują… 13 deserów. 

Nie zwlekaj dłużej – przejdź do quizów i zostań ekspertem od świątecznych ciekawostek!

WYKONAJ QUIZ:
ANGIELSKINIEMIECKI
HISZPAŃSKIWŁOSKI
FRANCUSKI

Świąteczne quizy bazują przede wszystkim na ciekawostkach, więc nie zrażaj się tymi z innych języków niż ten, którego się uczysz. Możesz spróbować swoich sił w każdym quizie i poszerzyć swoją wiedzą o tradycjach świątecznych z różnych krajów

Jesteś tu jeszcze? Pięć quizów to za mało? Dobrze się składa, że na platformie mamy ich pod dostatkiem!😀 Znajdziesz je w zakładce Quizy, gdzie zawszes ą dostępne w najbardziej atrakcyjnej cenie - za darmo.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ODBIERZ DARMOWY KURSKup eTutor angielski, a Travel English otrzymasz GRATIS!SPRAWDŹ >>Zamknij