ZALOGUJ SIĘ

Trener wymowy w nowej odsłonie

15.11.2023

Powrót do listy wpisów

Nowy, ulepszony i wspierany technologią AI trener wymowy czeka na Ciebie w zakładce Gry językowe. Teraz możesz pracować nad prawidłową wymową aż w 4 językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim.

Masz wrażenie, że nie brzmisz w obcym języku tak, jak należy i chcesz popracować nad poprawną wymową? Od teraz możesz to robić z eTutorem, a właściwie z nowym, wirtualnym trenerem wymowy na platformie. Odsłuchujesz zdania, powtarzasz tekst i sprawdzasz, jak Ci poszło. Wygodnie i w dowolnym momencie - wystarczy telefon i dostęp do sieci.

Trener wymowy był dotychczas dostępny jedynie w kursie eTutor angielski. Od teraz mogą z niego także korzystać Użytkownicy uczący się języka niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Nasz wirtualny trener został wzbogacony o nowy model rozpoznawania i korekty mowy oparty o sztuczną inteligencję. Dzięki temu jest bardziej wydajny i precyzyjny, co - mamy nadzieję - zaobserwujecie używając go w praktyce. 

Trener jest dostępny na poziomach nauki od A (początkujący) do B (średniozaawansowany) i można go znaleźć niezmiennie w zakładce Gry językowe

Wkrótce światło dzienne ujrzy również trener wymowy w języku francuskim. Prace nad nim już trwają 💪. 

Niektóre zmiany w trenerze wymowy wymagają weryfikacji na "żywym organizmie". Cały czas testujemy nowe rozwiązania i wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki i sugestie, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Jeśli zauważysz w trenerze wymowy coś, co wymaga poprawy, daj nam znać.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź