ZALOGUJ SIĘ

Nowe quizy językowe w eTutorze

06.09.2023

Powrót do listy wpisów

Lubisz wyzwania? Od dziś możesz sprawdzić swoją znajomość włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego w nowej grze językowej. Zapraszamy do QUIZÓW!

Ile może zmienić jedna litera w nazwie włoskiego makaronu penne, co ma na myśli osoba, która po hiszpańsku powie, że jesteś jak ser i jakie zwierzę przypomina kształtem mapa dzielnic Paryża? To wszystko sprawdzisz w nowej grze eTutora - quizach w języku hiszpańskim, włoskim i francuskim!

via GIPHY

Do serca najłatwiej trafić przez żołądek, więc już na starcie rozbudzamy Twój apetyt na więcej i serwujemy włoskie i hiszpańskie quizy związane z jedzeniem. Nie sposób się im oprzeć.

QUIZ Z WŁOSKIEGO - PALCE LIZAĆ


APETYCZNY QUIZ Z HISZPAŃSKIEGO

Jeśli jesteś fanem języka francuskiego i podróży po Francji, mamy dla Ciebie kilka geograficznych ciekawostek. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

QUIZOWA PODRÓŻ PO FRANCJI

Każdy quiz to maksymalnie 10 wciągających pytań. Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi, od razu sprawdzasz wynik. Możesz dzielić się nim ze znajomymi i zaprosić ich do wspólnej zabawy, bo przecież nic nie motywuje bardziej niż odrobina rywalizacji.

Aby wykonać quiz, nie musisz zakładać konta na platformie eTutor, ale każdy zalogowany użytkownik otrzymuje bonus po wykonaniu quizu - oprócz punktów i podglądu poprawnych odpowiedzi widzi również dodatkowe wyjaśnienia, wskazówki i inne przydatne informacje związane z danym pytaniem.

Zakładkę Quizy znajdziesz w Grach językowych. Będziemy regularnie uzupełniać ją o nowe pozycje. Liczymy, że będziesz tam częstym gościem. 
Życzymy dobrej zabawy!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij