ZALOGUJ SIĘ

Gry i zabawy - nowa angielska lekcja specjalna

28.08.2023

Powrót do listy wpisów

Zagraj w klasy z eTutorem i przypomnij sobie godziny spędzone na układaniu kostki Rubika. Najnowsza angielska lekcja specjalna to throwback do dziecięcych lat, okraszony przydatnymi słówkami i zwrotami.

Lalki Barbie, gra w klasy, ciastolina Play-Doh i Game Boy. Aż łezka kręci się w oku na samo wspomnienie. Zabieramy Cię w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i beztroskich godzin spędzanych na zabawie! 
W najnowszej lekcji specjalnej zgarniesz porcję słownictwa i poznasz kilka ciekawostek na temat kultowych gier i zabawek, dzięki którym - być może - spojrzysz na swoje gadżety z dzieciństwa z innej perspektywy.

DAJ SIĘ PONIEŚĆ WSPOMNIENIOM 
I WYKONAJ LEKCJĘ SPECJALNĄ

Lekcję Gry i zabawy możesz wykonać za darmo do 11.09.2023 r. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet. Po zakończeniu darmowego okresu możesz wykupić dostęp do tej lekcji za zgromadzoną w serwisie wirtualną walutę. Podobnie jak do wszystkich pozostałych lekcji specjalnych, które znajdziesz tutaj.
Wyjątkiem są lekcje wideo, dostępne bezterminowo. Jeśli jakaś Cię ominęła, możesz nadrobić zaległości w dowolnym momencie. Good luck & have fun!

via GIPHY

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

GORĄCA OFERTA -40%Zgarnij kurs angielskiego w niższej cenie!SPRAWDŹ >>Zamknij