ZALOGUJ SIĘ

Pierwsza pomoc po angielsku - lekcja specjalna z podcastem

17.08.2023

Powrót do listy wpisów

Urlop to dla wielu osób jedyny moment, kiedy mogą w końcu użyć języka angielskiego na co dzień. Tylko, co zrobić, jeśli jego użycie nie wiąże się z zamawianiem obiadu w restauracji, a z wizytą w aptece po plastry na odciski czy z podejrzeniem udaru cieplnego u dziecka? Breathe easy. Przygotowaliśmy dla Ciebie lekcję specjalną Pierwsza pomoc po angielsku opartą o 34. odcinek podcastu językowego Sennik HR.

Wysłuchaj nagrania autorstwa Łukasza Sennika, Head of Studies w eTutorze i dowiedz się, czym jest tourniquet oraz jak podczas wakacji wytłumaczyć greckim ratownikom medycznym, w którym miejscu Cię boli po locie bez kasku przez kierownicę wynajętego roweru elektrycznego 🙂. Na koniec w krótkim ćwiczeniu sprawdź, co zapamiętałeś i dodaj nieznane słówka do powtórek w eTutorze.

PRZEJDŹ DO LEKCJI SPECJALNEJ
I ODŚWIEŻ SWOJĄ WIEDZĘ O PIERWSZEJ POMOCY

Lekcja specjalna Pierwsza pomoc po angielsku jest dostępna bezterminowo - podobnie jak nasze lekcje wideo, które znajdziesz tutaj. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet

Czym jest Sennik HR?
To podcast językowy autorstwa Łukasza Sennika, Head of Studies w eTutorze. Nagrania pełne są praktycznego słownictwa z tematyki HR oraz Business English. W 15-20 minut poznasz 10 angielskich słów i zwrotów przydatnych w codziennej pracy działu HR. Możesz posłuchać, jak je poprawnie wymówić i jak używać ich w codziennej rozmowie. Gwarantujemy również porcję ciekawostek - językowych, gramatycznych czy związanych z wymową.

Słuchaj i subskrybuj za pośrednictwem Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts! Słówka i zwroty poruszone w każdym odcinku publikujemy na koncie Sennik HR na Instagramie.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij