ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B1 w kursie eTutor francuski

28.06.2023

Powrót do listy wpisów

Mesdames et Messieurs, od teraz możecie doskonalić swoje językowe umiejętności na nowym, wyższym poziomie kursu eTutor francuski. Do naszej oferty dołączył właśnie poziom B1. 

Oferta językowa eTutora rośnie w siłę. Właśnie dołączył do niej kolejny poziom w kursie francuskiego - B1, a w nim wyższe etapy językowego wtajemniczenia. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM FRANCUSKIEGO

Co znajdziesz na poziomie B1 w kursie francuskiego

Poziom B1 to 50 tematów podzielonych na ponad 150 krótkich lekcji, a w nich dialogi, czytanki, ćwiczenia gramatyczne i potężna dawka słownictwa. Możesz więc doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu, wsłuchując się w rozmowy prawdziwych Francuzów i rozwiązywać ćwiczenia gramatyczne, aby poprawność językowa zawsze była Twoją mocną stroną. Możesz także poszerzać słownictwo - aby zawsze mieć coś do powiedzenia na każdy temat, a także chłonąć ciekawostki o francuskiej kulturze, kuchni i sztuce, które zaciekawią i zaskoczą Twojego rozmówcę.

Kurs eTutor francuski, wzbogacony o poziom B1, liczy już ponad 460 lekcji. Taka dawka wiedzy wystarczy nie tylko do swobodnego komunikowania się podczas turystycznych wyjazdów, ale pozwoli na wiele więcej! Zapomnij więc o stresie związanym z podróżami do kraju winem z Bordeaux płynącym - eTutor wzniesie Twój francuski na znacznie wyższy poziom i otworzy nowe możliwości.

Pamiętaj, że mając aktywny dostęp do kursu francuskiego nie musisz się martwić o poziom B1. Dostęp do niego otrzymujesz z automatu. Aby przejść do poziomu B1, wystarczy wejść w zakładkę Lekcje i wybrać go z rozwijanej listy.

eTutor i Diki - superduet do nauki języka

Kurs to za mało? Świetnie się składa, bo eTutor zawsze występuje w pakiecie ze słownikiem Diki. W słowniku możesz sprawdzać nowe wyrażenia i dodawać je do swoich powtórek w eTutorze, w celu utrwalenia.

Nie musisz przełączać się między aplikacjami - wyszukiwarka Diki jest wbudowana w platformę eTutor. W aplikacji znajdziesz ją w prawym górnym rogu, a w wersji przeglądarkowej - tuż obok ikony wirtualnych monet. Więcej wskazówek związanych z korzystaniem z eTutora i Diki znajdziesz w tym wpisie.

Ostatni raz w tej cenie

To ostatnia szansa na zakup poszerzonego o kolejny poziom kursu francuskiego w niższej cenie. 5 lipca ceny kursów w eTutorze szybują w górę. Kurs francuskiego w wariancie 3-miesięcznym będzie kosztował 129 zł, abonament roczny będzie kosztował - 269 zł, a dwuletni - 429 zł.

Pozostałe kursy, czyli angielski, niemiecki i hiszpański będą kosztowały 129 zł w wariancie 3-miesięcznym, w rocznym - 349 zł, a w dwuletnim - 499 zł. W przypadku języka włoskiego miesięczna subskrypcja pozostaje bez zmian, a za roczny plan zapłacicie 269 zł.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ODBIERZ DARMOWY KURSKup eTutor angielski, a Travel English otrzymasz GRATIS!SPRAWDŹ >>Zamknij