ZALOGUJ SIĘ

Powtórki w nowej odsłonie

02.06.2023

Powrót do listy wpisów

Odświeżony wygląd, nowe funkcje i usprawnienia w nawigacji. System powtórek w eTutorze przeszedł lifting. A wszystko po to, aby obsługiwało się go jeszcze prościej.

Powtórki powinny być częścią codziennej językowej rutyny - szybka i przyjemna rundka z słówkami do utrwalenia. Aby tak było, muszą być łatwe w obsłudze, intuicyjne i przyjemne dla oka. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w naszym systemie powtórek kilku zmian, które - mamy nadzieję - przyczynią się do osiągnięcia wspomnianego efektu.

Co zmieniło się w Powtórkach

Na pierwszy ogień poszła zmiana sposobu wyświetlania paska nawigacyjnego (z odnośnikami do lekcji, powtórek i gier). Moduł powtórek, jest od teraz na stałe przypięty na dole ekranu - zarówno w wersji mobilnej, jak i desktopowej. 
Po wejściu w powtórki - czy to w aplikacji, czy na komputerze - pasek nawigacyjny znika, aby nie rozpraszał Cię podczas powtarzania materiału.

Z tego samego powodu usunęliśmy także stopkę z odnośnikami do innych kursów. 
Przyciski powtórkowe (podpowiedź, sprawdzam) są natomiast zawsze widoczne. Po aktywowaniu pola tekstowego w wersji mobilnej, wędrują nad klawiaturę.

Dopasuj powtórki do swoich potrzeb

Wszyscy lubimy korzystać z produktów skrojonych na miarę naszych potrzeb i takich, które umożliwiają dostosowanie parametrów pod nasze preferencje. Kierując się myślą: “personalizacja is king” :), stworzyliśmy osobną stronę z ustawieniami powtórek. Od teraz możesz zarządzać opcjami związanymi z powtarzaniem materiału z jednego miejsca.

Wystarczy kliknąć w menu Więcej, czyli trzy kropki w prawym górnym rogu powtórkowego ekranu. Znajdziesz tam przekierowanie do Ustawień powtórek, Elementów w powtórkach, Zgłoszenia sugestii i do Pomocy. 
W nowych Ustawieniach zebraliśmy wszystkie dotychczasowe narzędzia służące do modyfikacji list powtórkowych, czyli częstotliwość, filtrowanie i cykle, kalendarz oraz rozkładanie powtórek.

Usuwanie hasła z powtórek i dodawanie notatki

Do tej pory, aby usunąć hasło z powtórek, trzeba było odszukać tę funkcję w rozwijanym menu. Teraz wystarczy kliknąć (lub dotknąć) ikonę minusa w prawym górnym rogu pola z hasłem i gotowe - hasło usunięte
Tuż obok opcji usuwania znajdziesz przycisk umożliwiający dodanie notatki do hasła. Teraz jest opatrzony ikoną dymka (kiedyś ołówka). Pusty dymek oznacza, że hasło nie posiada notatki, dymek wypełniony (wiedzą, oczywiście) oznacza, że hasło zostało opatrzone notatką.

Ten sam dymek znajdziesz przy hasłach w słowniku Diki. Możesz więc wyświetlić swoją notatkę również tam.
Krzyżyk w lewym górnym rogu umożliwia powrót do poprzedniej strony, czyli tej, z której nastąpiło przejście do powtórek.
Z widoku pojedynczej powtórki zniknęła także ikonka ”i” ze szczegółowymi informacjami o danym elemencie. Treści te znajdziesz teraz na liście elementów dodanych do powtórek w zakładce Elementy w powtórkach (notatkę do hasła możesz dodać także tutaj).

Mamy nadzieję, że korzystanie z powtórek będzie teraz prostsze, a nowe narzędzia i funkcjonalności przypadną Wam do gustu i będą sprawdzać się w codziennej nauce. Zapraszamy do odkrywania odświeżonych powtórek eTutora!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij