ZALOGUJ SIĘ

W świecie samochodów - nowa lekcja specjalna po niemiecku

06.03.2023

Powrót do listy wpisów

Die Autobahn, der Führerschein, das Lenkrad. Znasz te słowa? Możesz je powtórzyć i poznać ich znacznie więcej w najnowszej lekcji specjalnej w języku niemieckim. Odkrywamy przed Tobą przydatne słownictwo związane z motoryzacją!

To, jak po niemiecku mówimy na samochód wiedzą chyba wszyscy. W polskim też istnieje takie słowo i używamy go na co dzień, a w oryginalne osłuchaliśmy się z das Auto w telewizyjnej reklamie :). 
Jeśli chce się dogadać w kwestiach związanych z samochodem czy ruchem ulicznym, nie można jednak poprzestać na jednym słowie. Wykonaj naszą najnowszą lekcję specjalną i poznaj ich więcej!

WYKONAJ LEKCJĘ SPECJALNĄ
POSZERZ SWOJE SŁOWNICTWO

Będąc przy samochodach, nie można nie wspomnieć o prędkości - w naszej lekcji wspominamy o niej w tym mniej dosłownym znaczeniu. Zobacz, jakie idiomy dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Lekcję specjalną W świecie samochodów możesz wykonać za darmo do 19.03.2023 r. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet. Pamiętaj, że po zakończeniu darmowego okresu wciąż będziesz mieć możliwość wykupienia lekcji w sklepie za zgromadzone w serwisie monety.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij