ZALOGUJ SIĘ

Sport - nowa lekcja specjalna po niemiecku

05.12.2022

Powrót do listy wpisów

Jak powiedzieć po niemiecku, że uprawiasz sport lub grasz w tenisa czy koszykówkę? Tego dowiesz się z naszej najnowszej lekcji specjalnej. Czeka Cię w niej jak zwykle obfita porcja słówek i kilka ciekawostek.

Końcówka roku obfituje w sportowe emocje. Sezon skoków narciarskich już trwa, a reprezentacja Polski w piłce nożnej po raz pierwszy od 36 lat wyszła z grupy na mistrzostwach świata. Atmosfera sportowej rywalizacji utrzyma się jeszcze długo, dlatego przygotowaliśmy lekcję specjalną, w której każdy - czy to fan piłki, skoków, czy Formuły 1 - znajdzie coś dla siebie. 

PRZEJDŹ DO LEKCJI

W najnowszej lekcji dowiesz się, ile razy reprezentacja Niemiec w piłce nożnej zdobyła tytuł mistrz świata, jak po niemiecku nazywamy różne sporty zimowe i letnie, a także jaki jest niemiecki odpowiednik polskiego powiedzenia “gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała”.

Lekcję specjalną Sport możesz wykonać za darmo do 18.12.2022 r. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet. Pamiętaj, że po zakończeniu darmowego okresu wciąż będziesz mieć możliwość wykupienia lekcji w sklepie za zgromadzone w serwisie monety.

 

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij