ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs - eTutor francuski

12.10.2022

Powrót do listy wpisów

Mon Dieu ! Zrobiliśmy to! Mesdames et Messieurs, mamy zaszczyt zaprezentować kolejny kurs w naszej ofercie - eTutor francuski. Oby świetnie służył wszystkim fanom brie, Paryża czy Prowansji i otworzył przed Wami nowe możliwości.

Nie będziemy ukrywać, że pytaniom o kurs francuskiego nie było końca. Czekaliście cierpliwie, a my w pocie czoła tworzyliśmy kolejne lekcje i ćwiczenia. Czas więc rozpocząć karuzelę radości! Zapraszamy do kursu eTutor francuski!

Poznaj język kraju wina, serów i domów mody

Od teraz wraz z eTutorem możecie przenieść się do kraju Diora, czerwonych win z Bordeaux i chrupiących bagietek z aromatycznymi serami. Wystarczy jedno kliknięcie! 
W kursie znajdziecie ponad 300 lekcji, a w nich szereg ćwiczeń gramatycznych, notatek językowych i komiksów oraz dialogi czytane przez prawdziwych Francuzów, dzięki którym choć przez chwilę poczujecie się jak na romantycznych uliczkach Paryża.

Ponadto w kursie będziecie mogli poszerzyć Waszą wiedzą o Francji. Okazuje się bowiem, że pochodzenie croissanta wcale nie jest tak oczywiste, a publikacja niektórych zdjęć wieży Eiffla jest niezgodna z prawem. No i jeszcze alkohol, który Francuzi mogą pić w pracy… albo jednak nie mogą? O tym dowiecie się więcej z ciekawostek w kursie :).

Na ten moment kurs eTutor francuski obejmuje dwa poziomy nauki - A1 i A2. W Waszych głowach pojawia się pewnie pytanie:

Bez obaw, na tym nie koniec! Kiedy Wy będziecie zdobywać wiedzę i realizować poszczególne tematy na podstawowych poziomach, my będziemy tworzyć kolejne. Poziom B1 planujemy udostępnić w pierwszym półroczu 2023 roku, a poziom B2 - w drugim półroczu.

Przetestuj nowy kurs eTutor francuski za darmo

Jeżeli nie jesteście przekonani, czy eTutor francuski okaże się w Waszym przypadku strzałem w dziesiątkę, możecie go najpierw przetestować. Pierwszy temat na obu poziomach zaawansowania jest dostępny dla wszystkich za darmo. Wystarczy się zarejestrować i wybrać francuski jako swój język nauki. Jeśli natomiast jesteście już naszymi użytkownikami, zmieńcie język nauki na francuski w bocznym menu i przejdźcie do zakładki Lekcje.

Kurs francuskiego to świetna wiadomość, n’est-ce-pas? Ale…

Nowy słownik - Diki francuski 

Wszystko jest na swoim miejscu. Razem z kursem udostępniamy Wam oczywiście słownik Diki francuski. Obecnie znajduje się w nim ponad 7000 haseł, ale jest to wersja beta, którą każdego dnia wzbogacamy o nowe słowa, zwroty i zdania. Dlatego prosimy Was o cierpliwość. Słownik francuskiego na razie jest dostępny w wersji przeglądarkowej i z każdym dniem będzie rósł w siłę :).

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do nauki francuskiego i testowania naszego nowego kursu. Bonne chance !

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij