ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs - eTutor włoski

14.09.2022

Powrót do listy wpisów

Signore e signori, ragazze e ragazzi! Mamy nadzieję, że sprawimy radość wszystkim fanom pizzy, spaghetti i języka włoskiego. Na naszej platformie pojawił się właśnie nowy kurs - eTutor włoski.

Czy włoskie kryminały mają swój kolor i czym jest dolce far niente? Tego dowiesz się z naszego najnowszego kursu! eTutor włoski obfituje w ciekawostki, ale przede wszystkim jest bogaty w merytoryczną wiedzę :).

PRZETESTUJ NOWY KURS

Poznaj prawdziwy język włoski

Kurs zawiera ponad 300 lekcji, a w nich dialogi, komiksy, gry językowe i wspomniane ciekawostki kulturowe. Każda lekcja trwa około 15 minut i znajdziecie w niej zarówno porcję niezbędnej teorii, jak i praktyczne ćwiczenia. Pomogą Wam one opanować umiejętności czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. A warto wspomnieć, że wszystkie dialogi czytane są przez native’ów, więc dzięki kursowi macie możliwość każdego dnia czuć się tak, jak na ulicach słonecznej Italii!

Na ten moment kurs eTutor włoski obejmuje dwa poziomy nauki, A1 i A2, ale pracujemy już nad kolejnymi. Poziom B1 planujemy udostępnić w pierwszej połowie przyszłego roku, a po nim poziom B2.

Chcecie najpierw przetestować kurs i sprawdzić jak wygląda od środka? Pierwszy temat na obu poziomach zaawansowania jest dostępny dla wszystkich za darmo. Wystarczy zarejestrować się i wybrać włoski jako swój język nauki. Jeśli natomiast jesteście już naszymi użytkownikami, zmieńcie język nauki na włoski w bocznym menu i przejdźcie do zakładki Lekcje.

Superduet - kurs i słownik języka włoskiego

To nie koniec dobrych wieści na dziś. W duecie z kursem włoskiego oddajemy w Wasze ręce również słownik - Diki włoski. Jest zintegrowany z kursem, więc dowolne hasło, które oznaczycie plusem w słowniku, wyląduje w Waszych powtórkach w aplikacji.
Diki włoski obejmuje blisko 7000 haseł, ale cały czas powiększamy tę bazę. Wszelkie sugestie są więc mile widziane, jednak prosimy Was o cierpliwość. Pamiętajcie - chi va piano, va sano e va lontano :).

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko przejść do kursu i przekonać się na własnej skórze, że można uczyć się języków z przyjemnością.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij