ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B1 w kursie eTutor hiszpański

21.04.2022

Powrót do listy wpisów

Dobra wiadomość dla tych, którzy podstawy hiszpańskiego mają już za sobą. Do naszych dotychczasowych poziomów nauki, A1 i A2, dodaliśmy kolejny - B1. Teraz z kursem eTutor hiszpański możesz uczyć się również na poziomie średnio zaawansowanym.

Nowy poziom B1 to 50 tematów, ponad 160 nowych lekcji, 30 dialogów, a także ciekawostki kulturowe, quizy językowe i wiele więcej. Jeśli podstawy hiszpańskiego masz już opanowane, nie zwlekaj i wejdź na kolejny poziom wtajemniczenia.

WYPRÓBUJ ETUTOR HISZPAŃSKI

Razem z nowym poziomem B1, kurs eTutor hiszpański to ponad 500 krótkich, 15-minutowych lekcji. W każdej z nich znajdziesz nie tylko solidną porcję teorii, ale również ćwiczenia kształtujące takie umiejętności jak czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu

Do Twojej dyspozycji jest również słownik Diki hiszpański, który masz zawsze pod ręką, aby sprawdzić nieznane słówko i dodać je do swoich powtórek w aplikacji eTutor. Słownik jest cały czas rozbudowywany - obecnie ma już ponad 13 000 haseł.

Test sprawdzający poziom języka

Teraz możesz również sprawdzić swoją znajomość języka hiszpańskiego w nowym teście poziomującym. Znajdziesz go pod tym linkiem. Pamiętaj, aby mieć ustawiony hiszpański jako swój język nauki.

Więcej informacji o kursie znajdziesz na stronie eTutor hiszpański. Aby sprawdzić kurs od środka, wystarczy się zarejestrować i wybrać hiszpański jako swój język nauki. Pierwsze tematy na wszystkich poziomach zaawansowania są dostępne za darmo. Jeżeli jesteś już naszym użytkownikiem - po zalogowaniu się, zmień język nauki na hiszpański w bocznym menu i wejdź w zakładkę Lekcje, poniżej znajdziesz rozwijaną listę dostępnych poziomów.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

PROMOCJA -40%Is it eTutor you're looking for? Zgarnij kurs angielskiegoSPRAWDŹ >>