ZALOGUJ SIĘ

Pytania językowe - nowy dział dla społeczności eTutor

05.06.2010

Powrót do listy wpisów

Uruchamiamy nowy dział - pytania językowe. Dzięki niemu będziecie mogli zadawać pytania związanych z językiem angielskim, w tym słownictwem i gramatyką angielską oraz metodami skutecznej nauki. Dodatkowo będzie to miejsce, gdzie zamieścicie swoje spostrzeżenia związane z Waszym sposobem na korzystanie z serwisu eTutor.pl. 

Dział znajdziecie tutaj: pytania językowe.

Moduł Pytań językowych odchodzi od typowej formy zwykłego forum dyskusyjnego. Jeden wątek dotyczy tylko jednego pytania, a poszczególne odpowiedzi konkurują o głosy użytkowników i akceptację przez autora pytania. W przeciwieństwie do zwykłego forum, odpowiedzi w wątkach nie są układane w sposób chronologiczny, ale według otrzymanej liczby głosów. W ten sposób najciekawsze odpowiedzi na zadane przez autora wątku pytanie prezentowane są w pierwszej kolejności.

Otrzymane pozytywne oceny innych użytkowników przeliczane są na punkty reputacji. W przyszłości planujemy wyróżniać najaktywniejsze osoby, przyznając im bezpłatne przedłużenia abonamentu na kursy. Więcej o sposobie przyznawania punktów reputacji można przeczytać na stronie FAQ.

Zadając nowe pytania, należy pamiętać o odpowiednim sformułowaniu tematu pytania - im bardziej dokładnie opisuje on postawiony problem, tym większa szansa na szybkie uzyskanie odpowiedzi.

Jednocześnie z wprowadzeniem nowego działu zmieniliśmy nieco układ menu głównego - zgodnie z sugestiami naszych użytkowników, pojawił się w nim bezpośredni odnośnik do słownika angielskiego. Odnośnik do starego forum znajduje się obecnie w dolnej części strony profilu, pod listą najnowszych tematów w ramach modułu pytań językowych.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij