ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs - eTutor hiszpański

13.10.2021

Powrót do listy wpisów

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają ochotę poznać język słonecznej Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Na naszej platformie właśnie zagościł nowy kurs, eTutor hiszpański.

Kurs eTutor hiszpański to ponad 300 lekcji, na poziomach A1 oraz A2, które pomogą Ci opanować język hiszpański od podstaw (pracujemy już nad wyższymi poziomami, B1 oraz B2). Każda lekcja w kursie trwa około 15 minut i znajdziesz w niej nie tylko solidną porcję teorii, ale również ćwiczenia kształtujące takie umiejętności jak czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Możesz uczyć się hiszpańskiego samodzielnie, na własnych zasadach - wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu!

WYPRÓBUJ ETUTOR HISZPAŃSKI

Ucz się hiszpańskiego z przyjemnością

Słowa, wyrażenia i zdania w kursie możesz jednym kliknięciem dodać do powtórek, żeby móc je regularnie utrwalać. Masz również do dyspozycji nowy słownik Diki hiszpański, który jest w pełni zintegrowany z kursem - oznacza to, że to, co oznaczysz w słowniku plusem, wyląduje w Twoich powtórkach. Pamiętaj, że słownik hiszpańskiego to świeżynka - cały czas go rozbudowujemy, codziennie dodając nowe hasła.

Więcej informacji i przedsmak tego, co czeka Cię w kursie znajdziesz na stronie eTutor hiszpański
Pierwszy temat na obu poziomach zaawansowania jest dostępny dla wszystkich za darmo - aby sprawdzić kurs od środka, wystarczy się zarejestrować i wybrać hiszpański jako swój język nauki. Jeżeli jesteś już naszym użytkownikiem - po zalogowaniu się, zmień język nauki na hiszpański w bocznym menu i wejdź w zakładkę "Lekcje".
Przekonaj się, że naprawdę można uczyć się z przyjemnością! ¡Buena suerte!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij