ZALOGUJ SIĘ

Bezpłatny słownik języka angielskiego

10.10.2009

Powrót do listy wpisów

W eTutor.pl pojawiła się nowa funkcja - bezpłatny słownik angielskiego. Baza słownika zawiera ponad 100 tysięcy znaczeń. Najważniejsze słówka i zdania zostały zilustrowane nagraniami native'ów.

 

 

Słownik Diki. pl znajdziecie tutaj.

 

Pole wyszukiwania haseł w słowniku pojawiło się również na dole strony profilu, widocznej po zalogowaniu się w eTutor.pl. 

Dodawaj elementy ze słownika do powtórek

Użytkownicy, którzy posiadają opłacony abonament na jeden z naszych kursów, zyskują dodatkowo możliwość dodawania słówek i zdań ze słownika do powtórek. W ten sposób baza materiałów dostępnych w serwisie została poszerzona o dziesiątki tysięcy nowych elementów. Tym samym w ramach eTutor.pl można uczyć się z największej w Polsce bazy słownictwa angielskiego z nagraniami.

Jeśli nie posiadasz jeszcze aktywnego abonamentu, zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas kursami:

  • Ultimate English
  • Gramatyka angielska

Błyskawicznie wyszukuj tłumaczenia słówek w lekcjach

Na stronach z lekcjami oraz w modułach Nauka i Powtórki wprowadziliśmy funkcję wyświetlania tłumaczeń ze słownika w wyskakującym okienku. Wystarczy podwójnie kliknąć myszką interesujące nas słowo, aby zobaczyć jego tłumaczenie i odsłuchać nagranie.

Pomóż nam ulepszać słownik

Na każdej stronie słownika znajduje się specjalny odnośnik - "Prześlij sugestię". Zachęcamy do przekazywania swoich uwag na temat treści słownika, w tym propozycji nowych słów i zwrotów, które powinny się w nim znaleźć. Dla osób aktywnie pomagających nam w rozwoju materiału słownika, przewidzieliśmy bezpłatne przedłużenia abonamentów na kursy eTutor.pl.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Rabat -40% na roczny kurs angielskiego.SPRAWDŹ >>Zamknij