ZALOGUJ SIĘ

Spersonalizuj naukę języka angielskiego z eTutor.pl

25.08.2009

Powrót do listy wpisów

Strona profilu pojawiająca się po zalogowaniu w serwisie eTutor.pl zyskała nowy, czytelniejszy wygląd. Pojawiły się paski postępu umożliwiające określenie tygodniowych celów nauki oraz możliwość dodania własnego zdjęcia. Wprowadziliśmy również mechanizm rang przyznawanych za czas poświęcony na naukę z naszymi kursami.

W centralnym miejscu strony profilu umieściliśmy paski postępu "Tygodniowe cele". Możesz zdefiniować liczbę powtórek i ćwiczeń, które chcesz wykonywać co tydzień i śledzić na bieżąco, czy udaje Ci się realizować te cele.

Wyróżniliśmy również listę rekomendowanych lekcji. Mechanizm rekomendowania lekcji został ulepszony, uwzględnia on teraz Twój poziom zaawansowania który możesz określić na stronie Ustawienia.

Zachęcamy do przesłania swojego zdjęcia, które będzie się pojawiać na Twojej stronie profilu oraz w postaci miniaturki obok Twoich postów na forum.

Nowością są także rangi, przyznawane użytkownikom za czas nauki spędzony w serwisie. Uzyskana ranga wyświetlana jest w postaci graficznych gwiazdek na stronie profilu, obok Twoich postów na forum i w rankingu użytkowników. Więcej informacji na temat rang znajdziesz na stronie Statystyki / Rangi.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij