ZALOGUJ SIĘ

Nowość w eTutorze - quizy w języku niemieckim

20.01.2021

Powrót do listy wpisów

Dzisiaj na naszej platformie pojawiła się kolejna nowość. Do zakładki Gry językowe dodaliśmy quizy w języku niemieckim. Możesz przetestować swoją wiedzę w kilka minut.

Przymusowe spędzanie wolnego czasu w domu nie zawsze sprzyja motywacji do nauki, a pandemia niestety nie odpuszcza. Mamy nadzieję, że nowa gra językowa wprowadzi świeżość do nauki niemieckiego i urozmaici językowe potyczki. 

Nie zwlekaj i wykonaj dowolny quiz językowy już teraz!
Zajmie Ci to dosłownie kilka minut!

Na czym polegają quizy

Quizy językowe eTutora pozwalają szybko sprawdzić wiedzę gramatyczną i słownictwo. Może wykonać je każdy, nawet bez konta na platformie. Quizy składają się z 10 pytań. Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi, możesz od razu sprawdzić wynik. Ponadto - jeśli zalogujesz się na swoje konto - przy Twoich odpowiedziach pojawią się przydatne wyjaśnienia i wskazówki, dotyczące użycia słów, wyrażeń czy konstrukcji gramatycznych z quizu.

Wszystkie quizy znajdziesz w zakładce Gry językowe. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie i szlifować swoje umiejętności językowe na kanapie, w łóżku przed zaśnięciem czy w autobusie!

Nie daj się nudzie w trakcie pandemii - wkręć się w quizy

Jeśli lubisz wyzwania, możesz podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi i zaprosić ich do wspólnej zabawy. W grupie zawsze raźniej, a quiz może wykonać każdy - nawet nie mając u nas konta :).
Wszyscy czekamy na powrót do normalności z coraz większą niecierpliwością, ale pamiętajmy, że przymusowa domowa izolacja nie musi być monotonna i nudna. Warto przezwyciężyć zniechęcenie i zrobić dla siebie coś pożytecznego. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij