ZALOGUJ SIĘ

TOP 3 lekcji specjalnych eTutora w 2020

08.01.2021

Powrót do listy wpisów

W ubiegłym roku w eTutorze królowały góry i dzikie zwierzęta. Zobacz, które lekcje specjalne cieszyły się największą popularnością w 2020 r.

Niebawem będziemy świętować 3. rocznicę udostępnienia pierwszej lekcji specjalnej na naszej platformie. Ukazała się ona dokładnie 9 lutego 2018 roku i była poświęcona walentynkom. Nie powinniśmy jednak mówić o niej w czasie przeszłym, bo jest wciąż dostępna na naszej platformie. Możesz wrócić do niej w dowolnym momencie (lub odblokować za 100 monet).

To jednak nie jedyny powód do świętowania. Nasze archiwum lekcji specjalnych liczy obecnie okrąglutkie 30 pozycji. Całkiem nieźle, prawda? :)

Które z lekcji specjalnych udostępnionych w 2020 roku okazały się najbardziej popularne? Zanim przejdziemy do sedna - niespodzianka. Każdą z naszych 3 najpopularniejszych lekcji specjalnych możecie wykonać zupełnie za darmo do poniedziałku 11 stycznia włącznie.

Najpopularniejsze lekcje specjalne w 2020

Jak w poprzednim roku, tak i w tym - głodni wrażeń i Waszego feedbacku - sprawdziliśmy, które lekcje specjalne cieszyły się największym zainteresowaniem. Przedstawiamy TOP 3 lekcji specjalnych eTutora w 2020 r.

Miejsce 1.
Lekcja specjalna W lesie

Pierwsza lekcja, w której umieściliśmy wideo z gościem specjalnym okazała się sukcesem. Klikaliście w nią z wielką pasją. W lesie znajdziesz słówka i wyrażenia dosłownie i pozornie związane z leśną fauną i florą oraz sporo ciekawostek prosto od Piotra Horzeli. Zresztą, przekonajcie się sami!

PRZEJDŹ DO LEKCJI

Miejsce 2.
Lekcja specjalna Dzikie zwierzęta

Tak, to lekcja, w której pojawia się myszo-jeleń. Tak, koniecznie musisz ją wykonać :). Oprócz ciekawostek o dzikich kotach umieściliśmy tam również sporo praktycznego słownictwa, w tym idiomów. Niezależnie od tego, czy bliżej Ci do lamparta czy leniwca - na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie. Lepiej jednak wykonaj tę lekcję nie “na prędkości”, a bardziej w trybie slow - więcej zapamiętasz.

PRZEJDŹ DO LEKCJI

Miejsce 3.
Lekcja specjalna Na górskim szlaku

Nie wiemy, czy to dlatego, że w 2020 r. brakowało nam dalekich podróży i pięknych krajobrazów, czy dlatego, że mamy wśród naszych Użytkowników prawdziwych fanów gór, ale lekcja specjalna Na górskim szlaku swoją popularnością prawie nie ustępowała poprzednim. Jeśli jeszcze nie wiesz, co w języku angielskim oznacza mountain dew oraz co to takiego stone run - pędź do lekcji specjalnej.

PRZEJDŹ DO LEKCJI

A teraz chwila prawdy - quiz, w którym dowiesz się, jak dużo udało Ci się zapamiętać z naszych ubiegłorocznych lekcji specjalnych. Ready?

SPRAWDŹ SIĘ W QUIZIE

Pamiętajcie również, że wszystkie lekcje specjalne są dostępne w dedykowanej zakładce Lekcje specjalne. Możecie wrócić do nich każdej chwili. Jeśli nie udało Wam się wykonać danej lekcji w terminie, w którym była bezpłatna - możecie kupić ją za 100 monet. 

Już niebawem kolejna lekcja specjalna! Stay tuned!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź