ZALOGUJ SIĘ

Wideo w eTutorze - nowy sposób na naukę angielskiego

25.11.2020

Powrót do listy wpisów

Lubicie oglądać filmiki językowe? Zastanawialiście się, jak WYGLĄDA eTutor? :) Teraz macie okazję się przekonać i skorzystać z nowej formy nauki - filmów, które pomogą Wam szlifować Wasz angielski. Na naszym kanale w serwisie YouTube właśnie pojawił się pierwszy z nich.

Treści wideo są proste w odbiorze, atrakcyjne wizualnie (bardziej niż tekst czy grafika) i mogą przekazać nam zdecydowanie większą dawkę wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Można by więc powiedzieć - trzy plusy i żadnego minusa :)! 
Na pewno zdecydowana większość z nas na pytanie: czy lubisz oglądać wideo lub uczyć się, korzystając z nich, odpowiedziałaby twierdząco. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić naszą ofertę o filmy - krótkie, łatwo przyswajalne porcje wiedzy, które pomogą Wam szlifować angielski. 

Dziś na naszym kanale YouTube pojawił się pierwszy, debiutancki filmik! Zosia - lektorka języka angielskiego - opowie w nim, jak po angielsku poprosić o wyjaśnienie i upewnić się, że nasz rozmówca dobrze nas zrozumiał. Oglądajcie i subskrybujcie!

Nieważne czy dopiero zaczynacie naukę języka angielskiego, czy może znacie go już całkiem nieźle - na naszym kanale z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Będziemy poszerzać słownictwo, szlifować wymowę i gramatykę, a także rozwiewać wszelkiego rodzaju językowe wątpliwości. Będziemy mówić o wszystkim, co warto o angielskim wiedzieć, a czego możecie nie znaleźć w książkach. Co najważniejsze - będzie to wiedza praktyczna, czyli taka, z której na pewno skorzystacie.

Filmiki językowe zagoszczą w eTutorze na stałe. Będziemy regularnie publikować je na naszym kanale. Zachęcamy więc Was do dzielenia się pomysłami na kolejne, na przykład tematami, które mogą stanowić dla Was problem lub wymagają dodatkowego wyjaśnienia. 

Subskrybujcie kanał eTutora na YouTube i śledźcie nasze social media - tam będziemy informować Was na bieżąco o kolejnych premierach!

eTutor social media:
Facebook
Instagram

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij