ZALOGUJ SIĘ

eTutor matura - nowy kurs angielskiego

04.11.2020

Powrót do listy wpisów

Nie chcemy, abyście stresowali się maturą z języka angielskiego - chcemy, abyście zdali ją śpiewająco! Dlatego stworzyliśmy repetytorium maturalne online, dzięki któremu powtarzanie materiału będzie dziecinnie proste.

Pamiętacie przygotowania do matury i stres, który nasilał się z każdym tygodniem przybliżającym nas do egzaminu? Nieważne kiedy zaczęliśmy powtórki, zawsze towarzyszyło nam poczucie, że jakąś część materiału opanowaliśmy niewystarczająco. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym wątpliwościom i stworzyć kurs, który po prostu je wyeliminuje :).

WYPRÓBUJ NOWY KURS - ETUTOR MATURA

Twoje repetytorium z angielskiego online

eTutor matura to kompleksowa powtórka do matury z języka angielskiego, którą możecie mieć zawsze pod ręką. Nie musicie umawiać się na zajęcia i tracić czasu na dojazdy. Uczycie się samodzielnie, za pośrednictwem aplikacji - wygodnie, w dowolnym miejscu i czasie.

Lekcje w kursie zostały przygotowane w oparciu o prawdziwe arkusze maturalne. Wykonując je, opanujecie najważniejsze zagadnienia i tematy poruszane na maturze. Unikniecie stresu, oswajając się z formą egzaminu na długo przed podejściem do niego.

Przygotuj się do matury z angielskiego z eTutorem

eTutor matura składa się ze 130 lekcji. Znajdziecie w nim najważniejsze tematy i zagadnienia poruszane na egzaminie maturalnym zarówno na poziomie podstawowym, rozszerzonym, jak i na maturze ustnej
Z pełną listą tematów możecie zapoznać się na stronie kursu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE

Z naszym kursem uczycie się wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze: rozumienia ze słuchu, czytania, pisania, a nawet mówienia. Poświęcacie tyle czasu, ile potrzebujecie na dowolnie wybraną umiejętność lub szlifujecie wszystkie jednocześnie.

Ponadto sami decydujecie o tym, jak chcecie się uczyć - wyznaczacie sobie konkretne cele i określacie czas nauki oraz liczbę lekcji do wykonania. W ćwiczeniach od razu widzicie prawidłową odpowiedź wraz z wyjaśnieniem lub tłumaczeniem, dzięki czemu wiecie, nad czym musicie jeszcze popracować.

eTutor matura w promocyjnej cenie
Nowy kurs eTutor matura możecie kupić w promocyjnej cenie na start! Do 15 listopada za 6-miesięczny abonament zapłacicie 119 zł (zamiast 169 zł). Nie zwlekajcie!

KUP KURS ETUTOR MATURA

eTutor matura - ucz się wygodnie, ekonomicznie i bez nudy

Pomożemy Wam także w tym, aby Wasza motywacja była zawsze na wysokim poziomie i do nauki nie wkradła się nuda. Znajdziecie u nas wiele form urozmaicenia nauki angielskiego, takich jak: quizy językowe, tematyczne lekcje specjalne, blog i wciągające gry językowe. Przekonajcie się sami!

Jeśli matura dopiero przed Wami albo macie wśród swoich bliskich kogoś, kto przygotowuje się do egzaminu dojrzałości - koniecznie dajcie mu znać!

Pamiętajcie, że kurs eTutor matura jest teraz w promocyjnej cenie. 6-miesięczny abonament kosztuje jedynie 118 zł (cena standardowa to 169 zł).

KUP KURS W PROMOCYJNEJ CENIE

Nie zwlekajcie, bo promocja trwa tylko do 15.11.2020

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij