Promocja - kurs eTutor Business English 50% taniej

21.09.2020

Powrót do listy wpisów

Wrzesień to świetny czas na działanie. I to nie tylko dlatego, że to ostatnie podrygi lata i trzeba zrobić wszystko, aby nie dopadło nas jesienne przygnębienie. Przede wszystkim dlatego, że możecie zrobić krok ku karierze w międzynarodowym biznesie. Dziś ruszyła promocja na roczny kurs eTutor Business English.

Jeśli chcecie przełamać barierę językową i zacząć swobodnie komunikować się w międzynarodowym środowisku biznesowym - macie niepowtarzalną okazję! 
Do niedzieli (27 września) nasz roczny kurs eTutor Business English jest 50% tańszy! Oznacza to, że za abonament na cały rok zapłacicie jedynie 174 zł (zamiast cennikowych 349 zł).

POSTAW NA ROZWÓJ - KUP BUSINESS ENGLISH

Pamiętajcie, że nasz kurs Business English obejmuje 3 poziomy nauki: B1, B2 i C1 oraz zawiera dodatkową sekcję (bez gramatyki) Business English Extra. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, bez względu na branżę w jakiej pracuje, czy też kierunek, w którym chce się rozwijać.

Skorzystajcie z promocji i poczujcie się w międzynarodowym biznesie jak ryba w wodzie!

Z promocji może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu do obecnego abonamentu po prostu doliczamy rok. 
Promocja obowiązuje do poniedziałku 27.09.2020.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online

Sprawdź

ANGIELSKI NA JESIEŃ -40%.Zgarnij rabat na roczny kurs online.Sprawdź

Pomoc i wsparcie