ZALOGUJ SIĘ

Darmowe kursy eTutor dla użytkowników kart MultiSport

12.05.2020

Powrót do listy wpisów

Wciąż zastanawiasz się nad tym, co możesz zrobić dla siebie, spędzając wolny czas w domu? Wykorzystaj go na zdobycie nowych umiejętności językowych! Wystarczy, że masz kartę MultiSport.

Społeczna izolacja daje się we znaki większości z nas. Dzielnie stawiamy czoła codzienności, ale czasem brakuje nam albo siły, albo motywacji i pomysłu na to, co ze sobą zrobić. 
Chociaż internetowe memy poświęcone kwarantannie niekiedy bawią do łez i nie wyobrażamy sobie, jak moglibyśmy przetrwać bez nich :), swoje ukryte pokłady energii lepiej wykorzystaj na coś, co zaprocentuje w przyszłośći. 


źródło: www.bestlifeonline.com

Wspólnie z Benefit Systems przygotowaliśmy dla Was świetną promocję, dzięki której możecie mieć kontakt z językiem angielskim w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu i… za darmo

Bezpłatny angielski dla użytkowników kart MultiSport

Z tej oferty możesz skorzystać, jeśli jesteś nowym użytkownikiem platformy eTutor i masz aktywną kartę MultiSport. Otrzymujesz dostęp do najobszerniejszego kursu eTutor angielski na 2 miesiące, całkowicie za darmo. Rejestracja zajmie Ci dosłownie kilka minut.

1. Wejdź na dedykowaną eTutorowi stronę na platfomie MultiSport. 
2. Wygeneruj jednorazowy kod.
3. Następnie przejdź na stronę rejestracyjną eTutora
4. Wypełnij formularz rejestracyjny, używając pobranego kodu. 

Well done! Teraz możesz cieszyć się darmową nauką angielskiego online z eTutorem! Promocja trwa do 31.08.2021 r. lub do wyczerpania puli kodów. Wszelkie szczegóły znajdziesz na stronie MultiSport.

Nie marnuj czasu na kwarantannie. Zrób dla siebie coś, co zaprocentuje w przyszłości. Postaw na rozwój i trenuj swój język!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź