ZALOGUJ SIĘ

Business is business - nowa lekcja specjalna

26.09.2019

Powrót do listy wpisów

Jakich fraz użyć podczas rozmowy o pracę w języku angielskim? Co oznacza zjedzenie żaby w... biurze? I czym jest technika ASAP w obsłudze klienta? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, wykonaj najnowszą lekcję specjalną Business is business.
 

Nie jest łatwo odnaleźć się w biznesowych realiach i świecie międzynarodowych korporacji. Dlatego przygotowaliśmy biznesową lekcję specjalną, która pomoże Ci oswoić się z pracą w międzynarodowym środowisku lub przełamać strach przed jej rozpoczęciem. Let’s get down to work!

PRZEJDŹ DO LEKCJI SPECJALNEJ

Lekcja specjalna Business is business dostępna będzie za darmo do 6 października. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet. Pamiętaj, że po zakończeniu darmowego okresu wciąż będziesz mieć możliwość wykupienia lekcji w sklepie za zgromadzone w serwisie monety.

Najnowsza lekcja specjalna to jedynie przedsmak tego, co możesz znaleźć w nowym kursie Business English. Mamy nadzieję, że po jej wykonaniu będziesz mieć apetyt na więcej i sięgniesz po nowy kurs. Promocja trwa do 29 września, więc nie zwlekaj!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij