ZALOGUJ SIĘ

eTutor w trybie nocnym

21.08.2019

Powrót do listy wpisów

Platforma eTutor odkrywa przed Wami swoją ciemną stronę. Nie martwcie się, nie wydarzy się nic złego - wręcz przeciwnie. Właśnie uruchomiliśmy kolejną funkcjonalność, która, mimo że trochę mroczna, zwiększy komfort nauki.
 

Od dziś z naszej platformy można korzystać w trybie nocnym. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie przechodzić na ciemniejszą stronę serwisu i przypadnie Wam ona do gustu.

Jak działa tryb nocny

Funkcja trybu nocnego zmienia kolory ekranu z jasnych na ciemne - np. kolor biały zostaje zastąpiony czarnym. Dzięki temu ekran nie emituje niebieskiego światła, które, przy długotrwałym korzystaniu z urządzenia, męczy nasze oczy. 
Niestety nie wszystkie urządzenia posiadają domyślną funkcję trybu nocnego. Pozostaje więc instalacja programów zmieniających kolory ekranu na cieplejsze lub korzystanie z opcji trybu nocnego w konkretnych aplikacjach.

Tryb nocny na platformie eTutor

Po włączeniu trybu nocnego, kolory w naszym serwisie zostaną odwrócone. Jasne tło i jego białe elementy zastąpiliśmy ciemnoszarymi, a litery, buttony i podświetlenia - jaśniejszymi i kontrastowymi. Dodaliśmy także delikatne akcenty w charakterystycznych kolorach eTutora - pomarańczowym i niebieskim.

Tryb nocny można uruchomić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść w ustawienia i skorzystać z umieszczonego tam przełącznika. Znajduje się on w sekcji Interfejs, tuż pod opcją wyboru języka.

WŁĄCZ TRYB NOCNY

Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z nowej funkcjonalności eTutora. Korzystajcie i testujcie - dark mode is on.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Zgarnij GRATIS przy zakupie kursu angielskiegoSPRAWDŹ >>Zamknij