ZALOGUJ SIĘ

Nowość w eTutorze - przypomnienie o nauce języka

27.06.2019

Powrót do listy wpisów

Z motywacją do nauki języka bywa różnie. Łatwo ją stracić, a ciężko odbudować i utrzymać. Z regularnością jest podobnie - niewiele trzeba, by wybić się z rytmu. Dlatego postanowiliśmy stać się obrońcami motywacji do nauki i jej regularności. Opracowaliśmy nową funkcjonalność na naszej platformie - powiadomienia przypominające o nauce. 
 

Czym są powiadomienia i jak działają

Wszyscy użytkownicy korzystający z naszej aplikacji mobilnej na system Android od dziś mają możliwość ustawienia swoich powiadomień przypominających o nauce języka. Możecie wybrać dowolny dzień oraz godzinę ich otrzymywania (o każdej pełnej godzinie pomiędzy 7:00 a 23:00) - na przykład codziennie po pracy o godzinie 19:00 albo w poniedziałki, środy i piątki o 22:00, przed pójściem spać. Wszystko zależy od Waszych preferencji :).

Przypominajka będzie wysyłana na Wasz telefon w wybrane dni o wskazanej porze - pod warunkiem, że tego dnia do godziny, o której macie otrzymać powiadomienie, nie zalogujecie się na swoje konto.

Nowa funkcjonalność jest już dostępna na platformie eTutor. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy (posiadający system Android na swoich telefonach) - indywidualni oraz z segmentu B2B, zarówno uczący się angielskiego, jak i niemieckiego.

Jak włączyć i dostosować powiadomienia

Powiadomienia możecie uruchomić na dwa sposoby. Korzystając z jednorazowego powiadomienia, informującego o tej nowej funkcjonalności, które zostanie wysłane na Wasz telefon (wysyłkę rozpoczynamy dzisiaj) lub wchodząc w Ustawienia konta na platformie, gdzie pojawił się panel z preferencjami powiadomień. W tym panelu możecie również dowolnie zmieniać dni i godziny otrzymywania swoich powiadomień. 
Do wszystkich użytkowników wyślemy także wiadomość e-mail z odnośnikiem do ustawień.

To nasza pierwsza i debiutancka wersja tego typu powiadomień, którą będziemy sukcesywnie udoskonalać. Dzielcie się więc z nami obserwacjami, sugestiami i opiniami - wszystkie są mile widziane. Możecie umieszczać je w dedykowanym wątku na forum. Dzięki nim będziemy wiedzieć, co z Waszej perspektywy jest najbardziej istotne i nad czym powinniśmy się skupić przy aktualizacjach.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij