ZALOGUJ SIĘ

Lekcje specjalne dostępne w każdej chwili

07.03.2019

Powrót do listy wpisów

Do tej pory każda lekcja specjalna była dostępna na platformie tylko przez określony czas po publikacji. Wszystkie dodane do powtórek elementy zostawały tam po jej wygaśnięciu, ale samej lekcji nie można było wykonać ponownie. Od dziś możecie kolekcjonować lekcje specjalne i wracać do nich w dowolnym momencie. 
 

Jeżeli są tutaj jeszcze tacy, którzy nie wiedzą, czym są nasze lekcje specjalne – spieszymy z krótkim wyjaśnieniem. To unikalne materiały do nauki, które wydajemy cyklicznie i udostępniamy Wam na określony czas (a przynajmniej do tej pory tak było). Każda lekcja specjalna jest poświęcona jednemu tematowi jak np. Mundial, Halloween czy Dzień św. Patryka. Dzięki naszym lekcjom poznajecie nowe, ciekawe słownictwo oraz poszerzacie swoją wiedzę na temat języka angielskiego, kultury krajów anglojęzycznych i najważniejszych wydarzeń ze świata. Dlatego, jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z żadną z naszych dotychczasowych lekcji specjalnych, ta informacja powinna Was tym bardziej ucieszyć. 

PRZEJDŹ DO LEKCJI SPECJALNYCH

Co zyskujecie dzięki tej zmianie 

Każda wydana do tej pory lekcja specjalna była dostępna na naszej platformie przez określony czas. Wszystkie dodane do powtórek elementy zostawały tam nawet po jej wygaśnięciu, jednak samej lekcji nie można było wykonać ponownie. Wiemy, że chcieliście, aby istniała możliwość archiwizowania lekcji specjalnych, by można było wrócić do nich po upływie jakiegoś czasu w celu odświeżenia. Dlatego już od dziś możecie kolekcjonować i powtarzać nasze lekcje specjalne, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę.

Jak kolekcjonować lekcje specjalne

By było więcej frajdy i zabawy, daliśmy Wam dwie możliwości. Każdy z Was może zdobyć na stałe lekcję specjalną, wykonując ją, gdy jest jeszcze darmowa, czyli - tak, jak do tej pory - do określonego dnia. Jeżeli jednak przegapicie ten moment - nic straconego. Po zakończeniu darmowego okresu będziecie mieli możliwość wykupienia danej lekcji za zgromadzone w serwisie monety
Wszystkie lekcje specjalne możecie znaleźć w dedykowanej zakładce. Traficie do niej wchodząc w zakładkę Lekcje na pasku menu, a następnie rozwijając listę z poziomami kursu i wybierając Lekcje specjalne. Możecie również dostać się do swojego archiwum lekcji z poziomu Sklepu - klikając w odpowiedni link.
Tutaj znajdują się wszystkie do tej pory wydane przez nas lekcje specjalne. Te, które już  wykonaliście na platformie, zostały automatycznie odblokowane i dodane do Waszego zbioru na stałe, natomiast te, które pominęliście, możecie właśnie tutaj (nie w sklepie) kupić za 100 monet.
Każda kolejna lekcja specjalna będzie wyświetlać się na pierwszym kaflu z dopiskiem “nowa” oraz terminem, do którego możecie wykonać je za darmo.

WRÓĆ DO ULUBIONEJ LEKCJI

Jeśli kiedyś przegapiliście lekcję specjalną i nie możecie sobie tego darować albo chcielibyście wrócić do Waszej ulubionej – nie zwlekajcie, teraz wystarczy tylko kliknąć. 

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Zgarnij GRATIS przy zakupie kursu angielskiegoSPRAWDŹ >>Zamknij