ZALOGUJ SIĘ

#etutor - jesteśmy na Instagramie

06.02.2019

Powrót do listy wpisów

Nie ma Cię na Instagramie, nie istniejesz. Nawet jeśli nie jest to 100-procentową  prawdą, postanowiliśmy nie ryzykować. Zapraszamy na nasz profil. Obserwujcie, lajkujcie i udostępniajcie przydatne słówka, wyrażenia i nie tylko. 
 

“Czekajcie, jeszcze tylko zdjęcie na Insta!” - znamy to z doświadczenia. Uśmiech, wszyscy zastygają bez ruchu i “klik!” - selfie gotowe. Możemy również zrobić zdjęcie posiłku, układając sztućce i serwetki tak, aby jak najlepiej prezentował się na zdjęciu. Jeśli pierwsze ujęcie nam się nie spodobało, nie ma się czym martwić, mamy nieograniczoną liczbę prób, dziesiąte z kolei na pewno się uda. Teraz jeszcze tylko odpowiedni filtr, kilka hashtagów (oczywiście nie byle jakich) i publikujemy.

WEJDŹ NA NASZ PROFIL

Na instagramowym profilu eTutora nie zobaczycie co prawda ani naszych selfie (po prostu brak im waloru edukacyjnego), ani kulinarnych inspiracji, ale znajdziecie na pewno inspirację do nauki angielskiego. 

Codziennie będziemy Was raczyć dawką przydatnych słówek, wyrażeń, idiomów, ciekawostek językowych, dowcipów i motywujących cytatów. Będą też konkursy z nagrodami.

Pamiętajcie, że o #angielski trzeba dbać i używać go jak najczęściej.

Zaplanuj więc #twoje15minut z eTutorem, wykonując lekcję, czy powtarzając słówka. A zaraz potem sprawdź nasze #picoftheday na Instagramie.

Obserwujcie nasz profil, lajkujcie i udostępniajcie. Szlifujcie angielski z przyjemnością!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij