ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu B2 eTutor niemiecki

04.12.2018

Powrót do listy wpisów

Niezła gratka dla fanów naszego kursu eTutor niemiecki - zakończyliśmy aktualizację poziomu B2. Jest to kolejna aktualizacja, która miała na celu przede wszystkim usystematyzować obecny materiał i nadać mu nowszą, przyjemniejszą do nauki strukturę.
 

Nowa struktura lekcji

Wszystkie tematy zostały usystematyzowane i podzielone na 3 piętnastominutowe lekcje. Nowa struktura ma sprawić, że Wasza nauka będzie jeszcze przyjemniejsza. 
W poszczególnych lekcjach najpierw zaprezentowane są  listy słówek i ekrany gramatyczne z nowymi słowami, zwrotami i konstrukcjami, a dopiero później są one pokazane "w akcji", czyli na przykład w dialogu lub czytance. Lekcje zostały także wzbogacone o zupełnie nowe notatki językowe, ćwiczenia i słówka, a także przykłady ich zastosowania. W związku ze zmianami, liczba lekcji automatycznie zwiększyła się z 50 do 150. 
 

Nowy podział lekcji a otrzymanie monet

Chcąc zachęcić Was do powrotu do zagadnień z poziomu B2, za wykonanie każdej lekcji oznaczonej jako “Nowa” otrzymacie monety. Lekcje oznaczone jako “Nowe” znajdziecie w każdym temacie. Ponowne wykonanie pierwszej lekcji w temacie nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet.
 

Wprowadzone zmiany a Wasz postęp w nauce

Postępy, które osiągnęliście do momentu zmian zostały “zamrożone” i są widoczne w spisie tematów poziomu B2. Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu. Po wejściu w wykonane lekcje, postępy są przeliczone na nowo (spadają), ale sama aktualizacja widoku w spisie tematów następuje po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy znika oznaczenie wykonanego testu i aktualizuje się liczba lekcji w danym temacie, która w "zamrożonym" widoku może pokazywać np. 0/0.
 

Mamy nadzieję, że nowa struktura tematów przypadnie Wam do gustu i sprawi, że nauka z eTutorem będzie jeszcze przyjemniejsza. 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Zgarnij GRATIS przy zakupie kursu angielskiegoSPRAWDŹ >>Zamknij