ZALOGUJ SIĘ

Ucz się, baw i zdobywaj - przedstawiamy Osiągnięcia

14.11.2018

Powrót do listy wpisów

Z motywacją do nauki niestety bywa różnie - nie zawsze jest na tyle silna, by pozwolić nam wspinać się coraz wyżej. Chcemy jednak, abyście uczyli się z nami tak wytrwale, jak do tej pory i wchodzili na coraz wyższe poziomy zaawansowania. Postanowiliśmy więc dopingować Was w tej drodze na szczyt i nieco ją uprzyjemnić.
 

A nic nie motywuje bardziej niż nagroda! Wprowadziliśmy więc coś, czego jeszcze w naszym serwisie nie było - system osiągnięć.

Czym są osiągnięcia

Nasz nowy system osiągnięć można porównać do gry. Wykonujecie określone czynności na platformie eTutor, zaliczacie poszczególne etapy i wchodzicie na coraz wyższe poziomy. Za zdobycie każdego osiągnięcia otrzymujecie nagrodę w postaci odznaki. Chcemy, abyście mieli cały czas silną motywację do nauki, a nic nie zadziała lepiej niż pokazanie tego, ile już udało Wam się osiągnąć. 

Jak działają osiągnięcia

Ostatnio zdobyte osiągnięcia są widoczne na Waszym profilu. Póki co wyświetlają się zapewne wyszarzone pierwsze trzy, co oznacza, że są jeszcze do zdobycia. Musicie wykonać określoną czynność, aby zaliczyć pierwszy etap oznaczony gwiazdką. Wtedy odznaka nabierze kolorów. Większość z osiągnięć składa się z trzech etapów i do każdego z nich dołączyliśmy opis tego, co należy zrobić, aby je otrzymać. Na profilu opis wyświetla się po kliknięciu w odznakę, natomiast na stronie dedykowanej Osiągnięciom - po kliknięciu w znaczek “i”.
Większość z Was zaczyna swoją przygodę z osiągnięciami od “czystego konta”. Dzięki temu wszyscy mają do przebycia taką samą drogę i frajdę z wchodzenia na coraz wyższe poziomy. Wyjątek stanowią jedynie Perfekcjonista i Mistrz Slangu - te osiągnięcia są przyznane od razu osobom, które spełniły określone przy nich wymagania. Wynika to z tego, że warunki ich otrzymania są czasochłonne i trudne do powtórzenia. 
 

Jakie osiągnięcia możecie zdobyć

Do zdobycia macie osiem osiągnięć. Wszystkie mają swoje dedykowane graficzne symbole - odznaki. Umieściliśmy na nich przedmioty, które kojarzą się z każdym osiągnięciem.  Kolekcjoner ma książki, Obieżyświat swój turystyczny plecak, a Wytrwały - ogień, bo jego zapał do nauki nigdy nie słabnie.
 

Więcej o każdym z nich możecie przeczytać na stronie poświęconej osiągnięciom
Mamy nadzieję, że wprowadzony system osiągnięć jeszcze bardziej zmotywuje Was do nauki, a dodatkowo będzie świetną zabawą. 
 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij