ZALOGUJ SIĘ

eTutor w nowej odsłonie

22.10.2018

Powrót do listy wpisów

Nasza platforma zyskała nowy, świeższy wygląd. Zmieniło się logo oraz pasek menu. Jest minimalistycznie i przyjemnie dla oka.
 

Zawsze przychodzi czas na zmiany - dla nas nadszedł teraz. Zdecydowaliśmy się odświeżyć platformę wizualnie po to, by zwiększyć jej funkcjonalność i atrakcyjność. Postawiliśmy na prostotę, lekkość i nowoczesność.

Nowe logo

Kolor pomarańczowy to ważny element naszej identyfikacji wizualnej, dlatego od początku wiedzieliśmy, że z niego nie zrezygnujemy. Co więcej - wyeksponowaliśmy go w logotypie. Zredukowaliśmy kolorystykę naszego znaku graficznego do pomarańczu i bieli, uprościliśmy kształt dymka, a także zrezygnowaliśmy z dopisku “.pl”. Ponadto, delikatnie zwiększyliśmy odstępy między literami, dzięki czemu nazwa jest bardziej czytelna. Odświeżone logo  eTutora zyskało minimalistyczny i nowoczesny design.
 

Nowe menu

Wprowadziliśmy także zmiany do menu na górze strony. Nowy pasek zachował wszystkie swoje dotychczasowe zakładki - zmienił się tylko wizualnie. Postawiliśmy w nim na biel, która doskonale współgra z nowym logotypem. Zmiana ma jednak na celu przede wszystkim poprawę jego funkcjonalności. Zastosowanie białego koloru sprawia, że menu jest bardziej przejrzyste i stonowane, dzięki czemu nie odwraca uwagi od treści bardziej istotnych podczas nauki, jak na przykład zawartość lekcji.
 Powyższe zmiany wprowadziliśmy zarówno w desktopowej wersji platformy, jak i aplikacji mobilnej równocześnie. Jeśli macie pytania, wątpliwości czy uwagi - kontaktujcie się z nami.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź