ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs eTutor Travel English

20.06.2018

Powrót do listy wpisów

Sezon wakacyjny za pasem, dlatego przygotowaliśmy dla Was zupełnie nowy kurs angielskiego: eTutor Travel English! Jest już dostępny na naszej platformie.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Travel English kierujemy głównie do osób początkujących, które dopiero zaczynają naukę z kursem eTutor Angielski, ponieważ pozwala błyskawicznie przygotować się do podróży - nawet Last Minute. Jest to możliwe, ponieważ Travel English nie zawiera reguł gramatycznych - zamiast tego uczy gotowych do użycia zdań i fraz, które są niezbędne do przeżycia na wakacjach. Z aplikacją mobilną wszystkie zwroty macie zawsze przy sobie i możecie z nich korzystać w trakcie wyjazdu.

Jak traktować ten kurs?

Kurs Travel English stanowi świetny dodatek do kursu eTutor Angielski. Z eTutorem Angielskim skupiacie się na nauce gramatyki pozwalającej swobodnie formułować zdania, a Travel English szybko zaopatrzy Was w gotowe zwroty i informacje, które są niezbędne w podróży.

Co znajdziecie w nowym kursie?

Kurs Travel English porusza takie tematy jak rezerwowanie wyjazdu, środki transportu, pobyt w kurortach, zwiedzanie, sytuacje kryzysowe na wyjeździe i wiele innych. Z tematów można korzystać w dowolnej kolejności - według tego, czego akurat Wam potrzeba. Znajdziecie tu dialogi, z którymi przećwiczycie poznane zwroty, wiele praktycznych informacji dotyczących podróżowania, a także serię komiksów z wakacyjnymi przygodami Julii i Roberta. Dzięki temu podczas wyjazdu poczujecie się pewnie, a sama nauka będzie przyjemnością.

Jak zdobyć nowy kurs?

Strona kursu Travel English

Nowy, obszerny kurs Travel English zastąpił dotychczasowy moduł “W podróży” i jest obecnie osobno płatnym produktem. Zgodnie z zapowiedzią wszystkie konta, na których dzisiaj znajduje się opłacony kurs eTutor Angielski otrzymały Travel English za darmo do końca tego abonamentu.

Warto pomyśleć nad przedłużeniem lub zakupem kursu - w sam raz na wakacje. W przypadku pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji mailowo: pomoc@etutor.pl oraz w dedykowanym temacie na forum.

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij