ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu A2 eTutor niemiecki

15.05.2018

Powrót do listy wpisów

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A2. Podobnie jak w przypadku aktualizacji poziomu A1, planujemy usystematyzować obecny materiał i podzielić go zgodnie z nową, przyjemniejszą do nauki strukturą.

Zmiany, które planujemy, obejmują:

- odświeżenie materiałów w poszczególnych tematach i wdrożenie nowej struktury lekcji - każdy temat będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki

- odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych

- zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji

- dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne i notatki językowe

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Proces aktualizacji jest bardzo podobny do poprzedniej. Postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie tematów poziomu A2 (spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu oraz liczbą lekcji w temacie. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną), sama aktualizacja widoku w spisie tematów nastąpi jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również zniknie oznaczenie wykonanego testu.

Dlaczego tak to zadziała? Każdy temat i każda lekcja zostaną skrupulatnie przez nas zaktualizowane i chociaż te zmiany mogą być niewielkie, każdą zmianę (w tym aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz.

Nowy podział lekcji a otrzymanie monet

Chcąc zachęcić Was do powrotu do zagadnień z poziomu A2, za wykonanie każdej lekcji oznaczonej jako “Nowa” otrzymacie monety. Lekcje oznaczone jako “Nowe” znajdziecie w każdym temacie. Ponowne wykonanie pierwszej lekcji w temacie nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet. Mamy nadzieję, że nowa struktura tematów przypadnie Wam do gustu i sprawi, że nauka z eTutorem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach.

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

eTutor angielski NA ZAWSZEPłacisz raz, korzystasz bez końcaSPRAWDŹ >>Zamknij