ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu A1 eTutor niemiecki

21.02.2018

Powrót do listy wpisów

Wszystkich użytkowników korzystających z kursu eTutor niemiecki chcemy poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 2 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A1. Aktualizacja ma na celu przede wszystkim usystematyzowanie obecnego materiału i rozdzielenie go na mniejsze partie, które będą przyjemniejsze do nauki.

Zmiany, które planujemy obejmują:

  • odświeżenie materiałów w poszczególnych tematach i wdrożenie nowej struktury lekcji - każdy temat (poza pierwszym) będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych
  • zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji
  • dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne i notatki językowe

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Z każdą kolejną aktualizacją staramy się informować Was o tym z wyprzedzeniem, aby można było się na nią przygotować. Postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie tematów poziomu A1 (spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu oraz liczbą lekcji w temacie. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną), sama aktualizacja widoku w spisie tematów nastąpi jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również zniknie oznaczenie wykonanego testu.

Dlaczego tak to zadziała? Każdy temat i każda lekcja zostaną skrupulatnie przez nas zaktualizowane i chociaż te zmiany mogą być niewielkie, każdą zmianę (w tym aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz.

Nowy podział lekcji a otrzymanie monet

Chcąc zachęcić Was do powrotu do zagadnień z poziomu A1, za wykonanie każdej lekcji oznaczonej jako “Nowa” otrzymacie monety. Lekcje oznaczone jako “Nowe” znajdziecie w każdym temacie. Ponowne wykonanie pierwszej lekcji w temacie nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet. Mamy nadzieję, że nowa struktura tematów przypadnie Wam do gustu i sprawi, że nauka z eTutorem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach.

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

eTutor angielski NA ZAWSZEPłacisz raz, korzystasz bez końcaSPRAWDŹ >>Zamknij