ZALOGUJ SIĘ

Podsumowanie 2017 roku

29.12.2017

Powrót do listy wpisów

Drodzy Użytkownicy,

dziękujemy za kolejny rok wspólnej nauki. Społeczność eTutora przekroczyła w tym roku ponad pół miliona Użytkowników i wciąż rośnie. Cieszymy się, że jesteście z nami! Mamy nadzieję, że nauka z nami sprawia Wam przyjemność i 2017 jest rokiem, w którym osiągnęliście zaplanowane postępy. Dla nas był to bardzo intensywny okres, obfitujący w wiele nowości. Poniżej prezentujemy podsumowanie najważniejszych wydarzeń tego roku.

- Stworzyliśmy aplikację mobilną słownika Diki niemiecki. W styczniu młodszy brat naszego słownika angielskiego został bardzo pozytywnie przez Was przyjęty i zyskał już ocenę 4,8. Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście aplikacji Diki niemiecki, tutaj znajdziecie ją na Androida: KLIK!

- Uruchomiliśmy grywalizację. Od stycznia na platformie zdobywacie monety i mierzycie się z licznikiem dni nauki z rzędu. Z naszych danych oraz z Waszych wiadomości wynika, że był to bardzo dobry pomysł. Wskaźniki nauki i aktywności poszybowały w górę - tak trzymać!

- Odświeżyliśmy wizualnie gry językowe: wisielca i krzyżówki. Widzimy, że zmiany przypadły Wam do gustu i od lutego wisielec jest rozgrywany 2 razy częściej.

- Udostępniliśmy nową wersję trenera wymowy. Od kwietnia możecie ćwiczyć wymowę pełnych zdań: Trener wymowy

- Wiele miejsc w serwisie zoptymalizowaliśmy pod kątem urządzeń mobilnych. Po naukę na urządzeniach mobilnych sięgacie znacznie chętniej niż w poprzednich latach, dlatego nie tylko w serwisie, ale również w aplikacji mobilnej wprowadziliśmy liczne ulepszenia. Dzięki temu możecie jeszcze wygodniej uczyć się na telefonach i tabletach z systemem Android oraz iOS.

- Przebudowaliśmy poziomy A1, A2 oraz B1 w kursie eTutor angielski. Od kwietnia intensywnie pracowaliśmy nad aktualizacjami - dotychczasowe materiały zostały przeorganizowane i uporządkowane, dzięki czemu mogliśmy dodać kilkadziesiąt nowych lekcji i zakresów tematycznych. W sierpniu udostępniliśmy poziom A2, grudzień otworzyliśmy odświeżeniem poziomu B1, a na tym nie koniec.

- Utworzyliśmy długo oczekiwany poziom C1 w kursie eTutor niemiecki. Od czerwca fani języka niemieckiego mogą uczyć się 30 nowych tematów.

- Dodaliśmy nową formę nauki w kursie - komiks. Próbne kreacje pojawiły się w lipcu. Obecnie przygody bohaterów serii "Przerwa na kawę" obejmują już 25 odcinków na poziomie A2 w kursie eTutor angielski. Zebrane w jednym miejscu możecie znaleźć TUTAJ.

- Wrzesień przyniósł zmianę, którą planowaliśmy od dawna - nową wizytówkę platformy w postaci odświeżonej strony głównej naszego serwisu.

W 2018 roku nie planujemy zwalniać tempa i wciąż będziemy realizować strategię rozwoju platformy: zajmiemy się poziomami B2-C2 w eTutorze angielskim, dodamy następne komiksy i wprowadzimy wiele nowości, które na ten moment pozostaną tajemnicą ;). Jesteśmy przekonani, że zmiany przypadną Wam do gustu i w Nowym Roku nauka z eTutorem przyniesie Wam jeszcze więcej satysfakcji.

Do siego roku!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź