ZALOGUJ SIĘ

Nowe materiały na poziomie B1

04.12.2017

Powrót do listy wpisów

Aktualizacja poziomu B1 została wdrożona. Możecie śmiało już odkrywać 16 całkowicie nowych tematów i aż 77 nowych lekcji. 

Dokładną listę zmian znajdziecie w poprzednim wpisie - tutaj

Z ważnych informacji:

1. Pojawiło się 16 nowych tematów i 77 nowych lekcji. Oznaczyliśmy je na spisie tematów oraz w pojedynczym temacie, abyście od razu wiedzieli, które tematy i lekcje są całkowicie nowe. Za ich wykonanie zostaniecie nagrodzeni monetami.

2. Wprowadzone zmiany mają wpływ na Wasze postępy w nauce.

Postępy, które osiągnęliście do momentu zmian zostały “zamrożone” i są widoczne w spisie tematów poziomu B1 (spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu. Po wejściu w wykonane lekcje postępy są przeliczone na nowo (spadają), sama aktualizacja widoku w spisie tematów następuje jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy znika oznaczenie wykonanego testu i aktualizuje się liczba lekcji w danym temacie, która w "zamrożonym" widoku może pokazywać np. 0/0.

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu :)

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Zgarnij GRATIS przy zakupie kursu angielskiegoSPRAWDŹ >>Zamknij