ZALOGUJ SIĘ

Aktualizacja poziomu B1 eTutor angielski

06.11.2017

Powrót do listy wpisów

Chcemy poinformować Was z odpowiednim wyprzedzeniem, że w ciągu 4-5 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie B1. Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji kursu na poziomie A1oraz A2, wiąże się to z dużą ilością zmian w środku kursu.
 

Jakie dokładnie zmiany planujemy?

1. Usystematyzowanie liczby lekcji w tematach

Każdy temat będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co zachęci do nauki i ułatwi utrzymanie równego jej rytmu.

2. Ujednolicenie lekcji pod względem zakresów tematycznych

Chcąc, by każdy temat miał 3 lekcje, przeanalizowaliśmy materiały zawarte na poziomie B1. Z dostępnych obecnie tematów udało nam się wyodrębnić 10 jednostek tematycznych, których zakres pokrywał się z odświeżonymi tematami na poziomach A1 i A2 oraz 11, które udało się nam połączyć w 5 tematów. Oznacza to, że zostało nam miejsce na zupełnie nowe, świeżutkie 16 tematów, np. "Studia" i "Na uniwersytecie" zostały połączone w jeden temat, dzięki czemu pojawił się nowy temat “Fantastyka”. Co ważne, żaden z zakresów tematycznych z obecnej wersji kursu nie zostanie usunięty, a jedynie przeniesiony lub połączony z innym, podobnym mu, i zaktualizowany.

3. Dodanie 16 całkowicie nowych tematów i aż 77 nowych lekcji

Dzięki wyżej opisanym zabiegom zrobiliśmy miejsce na aż 48 nowych lekcji (po 3 na nowy temat). Dodatkowo w tematach, dotychczas zawierających 2 lekcje, również pojawi się nowa lekcja - w ten sposób w sumie planujemy dodać aż 77 całkowicie nowych lekcji. Zostaną one oznaczone na spisie tematów oraz w pojedynczym temacie, abyście od razu wiedzieli, które tematy i lekcje są całkowicie nowe.

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji, wdrożymy szereg mniejszych zmian:

  • odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych
  • zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji
  • dodanie nowych elementów: zagadnień gramatycznych, notatek językowych i zdjęć
  • dodanie nowych dialogów oraz czytanek dopasowanych do nowego zakresu tematycznego.

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Z każdą kolejną aktualizacją staramy się informować Was o tym z jeszcze większym wyprzedzeniem. Postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie tematów poziomu B1(spis tematów). Podobnie z oznaczeniem wykonanego testu oraz liczbą lekcji w temacie. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną), sama aktualizacja widoku w spisie tematów nastąpi jednak po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również zniknie oznaczenie wykonanego testu.

Dlaczego tak to zadziała? Każdy temat i każda lekcja zostaną skrupulatnie przez nas zaktualizowane i chociaż te zmiany mogą być niewielkie, każdą zmianę (w tym aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz. Natomiast testy zresetują się, ponieważ nie będą uwzględniały nowych materiałów. Nowe testy do wykonania zostaną dodane do lekcji w ciągu dwóch dni od wdrożenia aktualizacji.

Ponowne wykonanie zaktualizowanej lekcji nie będzie się wiązało z naliczaniem dodatkowych monet. Inaczej sytuacja wygląda jednak w przypadku lekcji oznaczonych jako nowe (77 lekcji) - są to w pełni nowe lekcje, dlatego za ich wykonanie system nagrodzi Was monetami. Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy Was do powrotu do zagadnień z poziomu B1 i odkrywania nowości, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach.

Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

TYLKO DO NIEDZIELI!Rabat -40% na roczny kurs angielskiego.SPRAWDŹ >>Zamknij