ZALOGUJ SIĘ

Nowe materiały na poziomie A2 eTutor angielski

24.08.2017

Powrót do listy wpisów

Zakończyliśmy aktualizację materiałów na poziomie A2 w naszym kursie eTutor angielski. Zgodnie z zapowiedzią usystematyzowaliśmy liczbę lekcji w tematach, zaktualizowaliśmy lekcje pod względem zakresów tematycznych, a także dodaliśmy nowe tematy (ich listę znajdziecie na dole aktualności).

Przypominamy, że wprowadzone zmiany mogą mieć wpływ na Wasze postępy w nauce oraz wykonane już testy na poziomie A2.

Wasze postępy osiągnięte do momentu wdrożenia zmian zostały “zamrożone” i są widoczne w spisie tematów poziomu A2 (https://www.etutor.pl/lessons/en/a2). W spisie tematów “zamrożone” zostało również oznaczenie wykonanego testu oraz liczba lekcji w temacie, stąd rozbieżności między tym, co jest wyświetlane w spisie tematów, a faktyczną liczbą lekcji po wejściu w temat. Aktualizacja widoku w spisie tematów następuje po wejściu w dowolną lekcję z danego tematu i wykonaniu minimum jednego ćwiczenia. Wtedy również znika oznaczenie wykonanego testu. Nowe testy są już oddane do Waszej dyspozycji.

Nowe lekcje a przyznawanie monet

Dzięki Waszym zgłoszeniom zlokalizowaliśmy lukę w systemie, która odpowiadała za brak przyznawania monet w przypadku przerabiania niektórych nowych lekcji. Opracowaliśmy rozwiązanie, które pomoże nam uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, jednak jeżeli taki problem pojawi się u Was - prosimy o kontakt na pomoc@etutor.pl.

Lista nowych tematów:

 1. Relacje A2-6
 2. Wygląd A2-9
 3. Cechy charakteru A2-10
 4. Zachwyt i krytyka A2-11
 5. Pomieszczenia A2-14
 6. Goście A2-15
 7. Natura A2-19
 8. W mieście A2-26
 9. Dojazdy A2-27
 10. Decyzje A2-30
 11. Myśli i wyobrażenia A2-32
 12. Fantazja A2-33
 13. Media A2-36
 14. Przestępczość A2-44
 15. W biurze A2-49

Jak zawsze w przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź