ZALOGUJ SIĘ

15 nowych tematów w kursie eTutor Angielski

02.08.2017

Powrót do listy wpisów

W ciągu 2-3 tygodni planujemy odświeżyć materiały na poziomie A2. Wiąże się to z dużą ilością zmian w środku kursu, migracją materiałów, uporządkowaniem i ujednoliceniem dotychczasowych tematów, ale przede wszystkim dodaniem nowych lekcji. 

Jakie dokładnie zmiany planujemy?

  1. Usystematyzowanie liczby lekcji w tematach

Każdy temat będzie zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co zachęci do nauki i ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki.

      2. Ujednolicenie lekcji pod względem zakresów tematycznych

Chcąc, by każdy temat miał 3 lekcje, przeanalizowaliśmy materiały zawarte na poziomie A2. Z dostępnych obecnie tematów udało nam się wyodrębnić 35 jednostek tematycznych. Oznacza to, że zostało nam miejsce na zupełnie nowe, świeżutkie 15 tematów, np. "W restauracji" i "W barze" zostały połączone w jeden temat "Restauracja i bar", dzięki czemu pojawił się nowy temat “Media”. Co ważne, żaden z zakresów tematycznych z obecnej wersji kursu nie zostanie usunięty, a jedynie połączony z innym, podobnym mu i zaktualizowany.

      3. Dodanie 15 całkowicie nowych tematów

Dzięki połączeniu niektórych tematów zrobiliśmy miejsce na aż 45 nowych lekcji (po 3 na każdy temat). Zostaną one oznaczone na spisie tematów, abyście od razu wiedzieli, które tematy i lekcje są całkowicie nowe.


Z pomniejszych zmian również:

  • odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych
  • zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji
  • dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne, notatki językowe i zdjęcia
  • dodanie nowych dialogów oraz czytanek dopasowanych do nowego zakresu tematycznego.

Ważna informacja: zmiany będą miały wpływ na Wasze postępy w nauce.

Postępy, które osiągniecie do momentu zmian zostaną “zamrożone” i będą widoczne w spisie lekcji poziomu A2 . Wiąże się to też z oznaczeniami wykonanych testów. Po wejściu w wykonane lekcje postępy zostaną przeliczone na nowo (spadną) i zniknie oznaczenie wykonanego testu. Dlaczego tak to zadziała? Każdy temat i każda lekcja będą skrupulatnie przez nas zaktualizowane i chociaż te zmiany mogą być niewielkie, każdą zmianę (w tym aktualizację) nasz system odnotowuje jako nowy materiał, dlatego przeliczy postępy jeszcze raz. Natomiast testy zresetują się, ponieważ nie będą uwzględniały nowych materiałów. Nowe testy do wykonania będą dodane do lekcji w ciągu dwóch dni od wdrożenia aktualizacji.

Wiemy, że zmiany są inwazyjne, dlatego chcemy Was poinformować z wyprzedzeniem, co nam wszystkim pomoże się lepiej przygotować.
 

Na bieżąco będziemy przypominać o planowanych zmianach.
Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu :)

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Zanurz się w nauce angielskiegoRabat -40% na roczny kurs wygasa w niedzielęSPRAWDŹ >>Zamknij