ZALOGUJ SIĘ

Odświeżenie widoku lekcji i poziomu A1 eTutor angielski

01.06.2017

Powrót do listy wpisów

Wprowadziliśmy w tym tygodniu na platformie dwie zmiany. Odświeżyliśmy wygląd spisu tematów w zakładce “Lekcje” oraz zaktualizowaliśmy materiały na poziomie A1.

Nowy widok tematów można zobaczyć tutaj.

Dlaczego taka zmiana? Przede wszystkim chcemy lepiej zaprezentować na zdjęciach tematykę poruszaną w lekcjach na każdym poziomie. Nowe zdjęcia są bardziej przejrzyste. Dodatkowo dodaliśmy licznik wskazujący na to, ile lekcji z danego tematu zostało zaliczonych oraz “haczyk”, który pojawia się, gdy wszystkie lekcje w ramach konkretnego tematu zostały zaliczone.

Razem z poprawą wyglądu spisu tematów zaktualizowaliśmy także materiały na poziomie A1.

Zmiany, jakie zostały wprowadzone obejmują:

- usystematyzowanie liczby lekcji w tematach. Oznacza to, że prawie każdy temat będzie od teraz zawierał 3 piętnastominutowe lekcje, co ułatwi utrzymanie równego rytmu nauki

- ujednolicenie lekcji pod względem zakresów tematycznych, np. w temacie "Rodzina" wszystkie lekcje będą dotyczyły tego zakresu. Dzięki tej zmianie łatwiej będzie się uczyć dokładnie tego, na co macie ochotę.

- odświeżenie zdań przykładowych w zaktualizowanych notatkach gramatycznych

- zrewidowanie słownictwa na tym poziomie zaawansowania oraz zapewnienie przystępnej ilości słownictwa w każdej lekcji

- dodanie nowych elementów: zagadnienia gramatyczne, notatki językowe i zdjęcia

- dodanie nowych dialogów oraz czytanek dopasowanych do nowego zakresu tematycznego.

Ze względu na napływające od Was informacje, że powyższe zmiany powodują duże utrudnienia dotyczące postępów w lekcjach zdecydowaliśmy się na ich "zamrożenie" - postęp, który osiągnęliście przed zmianami będzie widoczny w spisie lekcji poziomu A1.

Jednak uwaga: po wejściu w przerobione tematy postępy zostaną przeliczone na nowo.

Mamy nadzieję, że rozwiązanie które udało nam się wypracować, spotka się z Waszą akceptacją i choć w niewielkim stopniu zrekompensuje niedogodności. Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wdrożonych zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu :)

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

eTutor angielski NA ZAWSZEPłacisz raz, korzystasz bez końcaSPRAWDŹ >>Zamknij