ZALOGUJ SIĘ

Nowy ekran profilu w aplikacji eTutor i inne zmiany

01.03.2017

Powrót do listy wpisów

Udostępniliśmy dziś aktualizację, która gruntownie zmieniła ekran profilu i odświeżyła widok tematów i lekcji. Prócz tych sporych zmian wprowadza jeszcze kilka innych, mniejszych.

Nowy ekran profilu w aplikacji eTutor

Pierwszy ekran w aplikacji eTutor został gruntownie przebudowany. Główną zmianą jest pojawienie się wygodnych kafli nawigacyjnych. Teraz można za pomocą jednego tapnięcia w taki kafel kontynuować naukę, przejść do powtórek lub wejść w gry językowe. Dodatkowo uprościliśmy widok tygodniowych postępów w nauce. Zamiast procentów wyświetlamy dokładne wartości liczbowe wykonanych lekcji i powtórek. Dzięki temu od razu wiadomo, ilu elementów brakuje do wykonania Waszych celów.

Co więcej, całość wygląda teraz dużo estetyczniej - dziękujemy za Wasze sugestie!

Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać tutaj: Aplikacja eTutor

Drobne zmiany w widoku spisu tematów i lekcji

Na kaflach tematów w dziale Lekcje wprowadziliśmy drobne zmiany, dzięki czemu lista jest bardziej czytelna.

W notatkach zmieniliśmy font z szeryfowego na bezszeryfowy. Zajmuje on mniej miejsca i lepiej sprawdza się na ekranach. Nauka na urządzeniach mobilnych jest teraz bardziej komfortowa.

Inne:

- Od teraz monety w grywalizacji są też przyznawane za powtórki specjalnie - dziękujemy za Wasze zgłoszenia i wypowiedzi na forum!

- W zeszłym tygodniu wprowadziliśmy w życie Wasze sugestie dot. punktacji w nowej wersji gry Wisielec. W związku z tym usunęliśmy już przestarzałą wersję tej gry.

- Ulepszenie naliczania progresu w listach słówek za słówka dodane wcześniej.

- Wprowadziliśmy ułatwienia dla uczących się języka niemieckiego. W powtórkach dla czasowników nieregularnych będzie teraz wyświetlał się czasownik posiłkowy. Dodatkowo ćwiczenia z luką będą uznawać odpowiedzi wpisane bez “umlautów”.

- Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian wizualnych, m.in. podmiana ikonki “powrót” w lekcjach z krzyżyka na zawiniętą strzałkę, zmiana kółka z oznaczeniem lekcji na prosty tekst “Lekcja 1, 2…”.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzymy owocnej nauki!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij