Funkcjonalności
platformy eTutor

Kursy eTutor nie wymagają obsługi przez dział HR,

pracownicy samodzielnie rejestrują i uczą się na platformie.

Korzystanie z eTutora jest łatwe i intuicyjne,

nauce towarzyszą filmy i materiały instruktażowe.

Wdrożenie platformy eTutor jest bezpłatne,

nie wymaga żadnych umiejętności technicznych.
praca w biurze praca w biurze

Moduły z personalizowaną, interaktywną treścią

Ćwiczenia i gry

Ćwiczenia

Zastosowanie interaktywnych, multimedialnych i personalizowanych ćwiczeń powoduje, że uczestnicy o różnych stylach uczenia się znajdują w eTutorze narzędzia pasujące do ich osobistych preferencji zdobywania wiedzy.

Połączenie tekstów, obrazów, dźwięków, szczegółowych wyjaśnień i ciekawych informacji aktywizuje uczestników, a także wspomaga zapamiętywanie nowej wiedzy oraz ćwiczenie nowych umiejętności.

1000+ lekcji

1000+ lekcji

Każda lekcja na platformie językowej eTutor trwa tylko 15 minut i jest mocno zróżnicowana – po to, by poznawanie języka obcego było szybkie, ciekawe i efektywne. Przez to lekcje bardziej angażują w naukę i zwiększają jej skuteczność.

Opisom słówek i wyjaśnieniom zagadnień gramatycznych w eTutorze towarzyszą liczne przykłady użycia, materiały multimedialne i inteligentne powtórki.

Dialogi

Dialogi

Setki dialogów nagranych przez native speakerów pozwalają osłuchać się z językiem angielskim i niemieckim w codziennych sytuacjach – życiowych i zawodowych.

Użytkownicy kursów językowych dla biznesu eTutor mogą we własnym tempie zapoznać się ze wszystkimi materiałami dostępnymi w tej obszernej bibliotece audio. Opcja wielokrotnego odtwarzania nagrań oraz możliwość korzystania z kontekstowych tłumaczeń i transkrypcji gwarantuje komfort oraz skuteczność nauki.

Gry językowe

Gry językowe

Grywalizacja motywuje do rozwoju, nagradza za aktywny udział w kursie, wciąga w proces nauki. A szczególnie wtedy, gdy – tak, jak w eTutorze – gry językowe są tworzone dynamicznie i dostosowywane do indywidualnego użytkownika.

Lekka formuła, krótkie i wciągające zadania, bezstresowe ćwiczenia – to cechy gier wykorzystywanych w kursach językowych dla firm dostępnych w eTutorze. Wśród nich są m.in.: dopasowywanie par, krzyżówki, „wisielec”, trener wymowy, gry pamięciowe, scrabble, dobieranie obrazków lub podpisów czy nauka ze słuchu.

Słownik diki.pl

Słownik diki.pl

Ten największy na świecie multimedialny słownik angielsko-polski i polsko-angielski zawiera ponad 410 tys. haseł i ponad 2,9 mln przykładowych zdań, a także idiomy, popularne wyrażenia i phrasal verbs.
Naukę słówek przyspiesza interaktywne połączenie słownika z lekcjami i ćwiczeniami oraz zobrazowanie tłumaczeń dodatkowymi wyjaśnieniami: nagraniami native speakerów, obrazkami, przykładami użycia oraz powiązanymi zwrotami.
Diki.pl ułatwia zarówno naukę ogólnego słownictwa, jak również terminologii specjalistycznej i branżowej. Ma wbudowane m.in. słowniki: medyczny, prawniczy, marketingowy, informatyczny oraz biznesowy.

Specjalistyczne słownictwo i lekcje

Kursy języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor wspierają naukę specjalistycznej oraz branżowej terminologii. W ten sposób spełniają wymagania pracodawców o różnych potrzebach oraz pomagają uczestnikom kursów przygotować się do komunikacji w codziennych sytuacjach w życiu zawodowym i prywatnym. Kursy eTutor są połączone ze słownikiem diki.pl, który zawiera ponad 410 tys. haseł z wielu branż.

Aplikacja eTutor

Najpopularniejsza w Polsce platforma językowa eTutor jest również dostępna w postaci aplikacji na urządzenia mobilne – iOS, Android i Huawei. Z dowolnego miejsca i o każdej porze uczestnicy kursów mogą korzystać ze wszystkich lekcji, ćwiczeń, powtórek, gier i słowników eTutora.

W drodze do pracy, na lotnisku, w parku – teraz można uczyć się wszędzie. Bezproduktywne przeglądanie Internetu można zastąpić nauką przez zabawę. A kursy są tak wciągające, że uczestnicy porównują naukę do takich przyjemnych zajęć jak korzystanie z mediów społecznościowych.

Pobierz aplikację eTutor z Google Play Pobierz aplikację eTutor z Apple App Store Pobierz aplikację eTutor z Huawei AppGallery
telefon

Ocena poziomu językowego

Testy poziomujące

Przed rozpoczęciem zajęć wszyscy uczestnicy kursów angielskiego i niemieckiego dla firm wykonują test gramatyczno-leksykalny. Celem tej weryfikacji jest określenie obecnego poziomu językowego kursanta, jego mocnych i słabych stron oraz indywidualnych potrzeb językowych.

Testy okresowe

Kursanci regularnie wypełniają testy oceniające ich postępy w nauce. Dzięki temu pracodawca ma stały wgląd w rozwój językowy pracowników. Dodatkowo, przez wykonywanie powtórek i ćwiczeń, kursanci uzyskują informacje zwrotne na temat mocnych stron i elementów, które wymagają poprawy.

Panel pracodawcy

wykres

Motywowanie do nauki

Narzędzia zachęcające do korzystania z platformy – na przykład grywalizacja.

Możliwość losowania nagród dla firmowych liderów w nauce z eTutorem.

Intensyfikowanie postępów

Raporty i analizy pokazujące postępy w nauce poszczególnych osób i całej firmy.

Rozwiązania zachęcające do nauki i informujące o postępach – na przykład alerty.

Zwiększanie frekwencji

Narzędzia wspierające onboarding pracowników.

Możliwość wdrożenia komunikacji z uczestnikami dostosowanej do potrzeb firmy.

Monitorowanie statystyk

Statystyki aktywności i postępów dla poszczególnych osób i na poziomie globalnym.

Indywidualne raporty dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

Wdrożenie platformy

Wdrożenie platformy językowej eTutor jest bezpłatne oraz nie wymaga obsługi ze strony działów HR i działów technicznych. Pracownicy zainteresowani nauką samodzielnie rejestrują i uczą się na platformie. Pracownicy HR mogą monitorować osiągane postępy w nauce oraz zwiększać zaangażowanie na platformie przez onboarding, komunikację oraz konkursy z nagrodami.

Dowiedz się więcej