eTutor angielski - internetowy kurs angielskiego

eTutor angielski to najpopularniejszy w Polsce internetowy kurs angielskiego. Zbudowany jest w oparciu o Metodę eTutor, opracowaną przez międzynarodowy zespół nauczycieli języka angielskiego i metodyków. Wykorzystuje materiały multimedialne, interaktywne ćwiczenia i innowacyjny mechanizm powtórek do maksymalizacji efektów nauki.
eTutor angielski

Zapisując się na kurs eTutor angielski, otrzymujesz dostęp do lekcji na wszystkich poziomach - od początkującego do zaawansowanego. Kurs zawiera:

  • 800 lekcji na sześciu poziomach zaawansowania (od A1 do C2 w skali Rady Europy).
  • Filmy wideo, dzięki którym z łatwością opanujesz gramatykę angielską.
  • Setki dialogów i tekstów nagranych przez profesjonalnych brytyjskich i amerykańskich lektorów.
  • Tysiące interaktywnych ćwiczeń, gry językowe urozmaicające naukę.
  • Wbudowany multimedialny słownik angielskiego - ponad 199 000 słów i zwrotów z nagraniami.
  • Indywidualny tryb nauki - sam decydujesz, w jakim tempie chcesz się uczyć.
  • Test poziomujący, który pozwoli Ci precyzyjnie określić, od którego poziomu rozpocząć naukę.

Rekomendowana oferta na start

eTutor angielski na 3 miesiące - teraz tylko 69 zł

Zamów teraz

Ucz się z 800 interaktywnych lekcji

Kurs eTutor angielski obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego. Test poziomujący poprzedzający rozpoczęcie nauki pozwoli Ci precyzyjnie dobrać poziom trudności lekcji.

 

Buduj skojarzenia dźwięku z obrazem

Tysiące kolorowych zdjęć pomogą Ci zapamiętywać angielskie słowa na zasadzie skojarzeń dźwięku z obrazem. Jest to najbardziej naturalna metoda nauki, przypominająca sposób, w jaki dzieci poznają język ojczysty.

Lekcje angielskiego

 

Nauka słówek na zdjęciach

Oglądaj filmy wideo

Kurs zawiera liczne filmy wideo oraz nagrania dialogów z udziałem Brytyjczyków i Amerykanów, dzięki którym ćwiczysz rozumienie ze słuchu, wymowę, poznajesz nowe konstrukcje gramatyczne i zwroty przydatne w codziennej komunikacji.

 

Zapamiętuj 10 razy efektywniej

Innowacyjny algorytm powtórek pozwala Ci uczyć się nawet 10 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami. Skupiasz się na nauce tych słówek i konstrukcji gramatycznych, które sprawiają Ci największą trudność. System eTutor inteligentnie dobierze dla Ciebie elementy, które warto utrwalić.

Filmy wideo ilustrujące materiał kursu

 

Powtórki - utrwalanie nauczonych słówek i zwrotów angielskich

Multimedialne ćwiczenia i gry językowe

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być ciekawa. Do dyspozycji masz liczne multimedialne ćwiczenia i gry językowe, dzięki którym nauka staje się rozrywką.

 

Naucz się płynnie mówić po angielsku

Metoda eTutor gwarantuje, że nauczysz się płynnie mówić po angielsku. Indywidualny trener wymowy nauczy Cię mówić z perfekcyjnym angielskim akcentem.

Multimedialne ćwiczenia i gry językowe

 

Angielski online - ćwiczenie wymowy

Twórz własne zestawy słówek

Z kursem eTutor zintegrowany jest wielokrotnie nagradzany słownik angielskiego Diki. Jednym kliknięciem możesz dodawać do nauki słowa z bazy ponad 199 000 haseł, bądź też szybko sprawdzać tłumaczenie dowolnego słowa w ramach kursu.

 

Dopasuj kurs do siebie

Test poziomujący pomoże Ci określić, od którego poziomu rozpocząć naukę i na jakie obszary znajomości języka angielskiego położyć szczególny nacisk. Określ indywidualne cele nauki i przerabiaj lekcje we własnym tempie.

Wbudowany słownik angielskiego

 

Społeczność osób uczących się języka angielskiego online

Czy tempo kursu mogę dostosować do swoich potrzeb?

Tempo nauki możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb - nie narzucamy Ci sztywnego harmonogramu nauki. Na platformie możesz pracować w dowolnie wybranych godzinach. Przerobienie jednego poziomu (A1, A2, B1, B2, C1 lub C2) zajmuje około 250 godzin. Masz oczywiście dostęp do wszystkich materiałów z kursu, obejmujących łącznie 1600 godzin nauki.

W jaki sposób weryfikowane są moje postępy?

Ćwiczenia w ramach lekcji są automatycznie sprawdzane przez system eTutor. Możesz więc na bieżąco weryfikować swoje postępy i w razie potrzeby wracać do wcześniej przerabianych lekcji w celu przypomnienia sobie zawartego w nich materiału.

Jakie poziomy obejmuje kurs?

W ramach kursu eTutor angielski otrzymujesz dostęp do wszystkich zaprezentowanych niżej modułów, niezależnie od wybranej długości abonamentu. Lekcje możesz przerabiać w dowolnie wybranej kolejności.

Angielski dla początkujących
Poziom początkujący (A1-A2)
Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką języka angielskiego? A może po prostu chcesz ugruntować podstawy? Początkowe lekcje kursu eTutor angielski kładą nacisk na naukę najczęściej używanych angielskich słów i zwrotów, oraz wyjaśniają najważniejsze zagadnienia gramatyczne.
Pakiet Gramatyka angielska
Gramatyka angielska
Przygotowujesz się do egzaminu z języka angielskiego? Upewnij się, że znasz wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne. Przejrzyste omówienie zasad gramatycznych, starannie dobrane przykłady zdań i ilustracje, tysiące ćwiczeń.
Angielski dla średniozaawansowanych
Poziom średniozaawansowany (B1-B2)
Potrzebujesz komunikować się po angielsku w pracy? A może planujesz zagraniczną podróż? Lekcje na poziomie średniozaawansowanym pomogą Ci poszerzyć zasób słownictwa i nauczą Cię płynnie mówić po angielsku.
Rozmówki angielskie
Rozmówki angielskie
Chcesz szybko opanować najważniejsze zwroty niezbędne w codziennej komunikacji? Z rozmówkami angielskimi eTutor poradzisz sobie w każdej sytuacji. Treść rozmówek została opracowana na podstawie analizy analizy nagrań autentycznych rozmów.
Angielski dla zaawansowanych
Poziom zaawansowany (C1-C2)
Chcesz czytać angielskie książki lub oglądać filmy w oryginale? A może jedziesz studiować za granicę? W ramach zaawansowanych lekcji odkryjemy przed Tobą tajniki języka angielskiego i nauczymy Cię unikać typowych błędów.
Angielski w podróży
Angielski w podróży
Zwroty niezbędne do efektywnej komunikacji w czasie podróży zagranicznych. Dialogi oparte na rzeczywistych sytuacjach, na przykład odprawa na lotnisku, zamawianie biletu lotniczego, pytanie o drogę, itp.

Zamów teraz

Informacje o sposobach dokonywania płatności znajdziesz na stronie Jak kupić?. Niezależnie od wybranej długości abonamentu, otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów i lekcji oferowanych w ramach wybranego przez Ciebie kursu.

Używamy cookies i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności.
Możesz określić ustawienia przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.