Aplikacje na telefony i tablety

Android

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej eTutor na platformę Android, dostępnej w Google Play Store.

Aplikacja umożliwia wykonywanie powtórek (w trybie online oraz offline - po pobraniu partii aktualnych powtórek na Twoje urządzenie). Umożliwia również odsłuchiwanie dialogów, wykonywanie niektórych ćwiczeń oraz korzystanie z multimedialnego słownika Diki.

Pobierz aplikację eTutor z Google Play

Dostępna jest również osobna aplikacja umożliwiająca korzystanie ze słownika angielskiego Diki (w tym odtwarzanie nagrań i dodawanie słówek do powtórek w eTutor):

Pobierz aplikację Diki z Google Play

Aplikacje są kompatybilne z systemem Android 4.4 lub nowszym. Na większości urządzeń z systemem Android 4.4 lub nowszym możliwe jest też korzystanie z eTutor bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Niektóre funkcje (na przykład gry wykorzystujące technologię Flash, moduł nagrywania własnych wypowiedzi) będą niedostępne ze względu na ograniczenia techniczne platformy Android.

iPhone i iPad

Użytkownikom tych telefonów iPhone i tabletów iPad zalecamy korzystanie z eTutor bezpośrednio w przeglądarce Safari.

Dostępna jest także mobilna aplikacja słownika Diki na telefony iPhone i tablety iPad, umożliwiająca wyszukiwanie słówek, odtwarzanie nagrań wymowy i dodawanie słówek do powtórek:

Pobierz aplikację słownika Diki z Apple App Store

Zalecamy korzystanie z iOS 7.0 lub nowszego.

Ze względu na ograniczenia techniczne, w ćwiczeniu Obrazki oraz w elementach Multireprezentacji dźwięk nie odtwarza się automatycznie po pierwszym załadowaniu strony z ćwiczeniem. Wystarczy jednak kliknąć widoczną na ekranie ikonkę głośniczka, aby bez przeszkód korzystać z ćwiczenia.

Windows Phone

Platforma eTutor nie wspiera oficjalnie systemu Windows Phone. Nie gwarantujemy, że wszystkie funkcje serwisu będą działać poprawnie na urządzeniach z tym systemem.

Na platformę Windows Phone dostępna jest obecnie jedynie aplikacja słownika angielskiego Diki. Aplikacja będzie działać na urządzeniach z systemem Windows Phone 8 lub nowszym.

Inne telefony i tablety

Użytkownikom tabletów i telefonów komórkowych o dużych ekranach zalecamy korzystanie z pełnej wersji serwisu https://www.etutor.pl/ z poziomu przeglądarki internetowej wbudowanej w urządzenie.

Pytania i odpowiedzi

Czy do korzystania z aplikacji mobilnej eTutor konieczne jest połączenie z internetem?

Do korzystania z większości funkcji aplikacji mobilnej eTutor wymagane jest połączenie z internetem. W aplikacji na platformę Android wybrane funkcje dostępne są także w trybie offline.

Do korzystania z aplikacji mobilnej słownika Diki konieczne jest połączenie z internetem - hasła i ich nagrania są każdorazowo pobierane z naszych serwerów.

Które funkcje eTutor wymagają skorzystania z komputera?

Dokładamy wszelkich starań, aby z eTutor i Diki można było wygodnie korzystać także na urządzeniach mobilnych. Ze względu na ograniczenia techniczne, kilka funkcji jest jednak niedostępnych:

  • nagrywanie wypowiedzi w lekcjach,
  • gra Wisielec,
  • Trener wymowy.

Aby skorzystać z wymienionych funkcji, zaloguj się do eTutor z przeglądarki na laptopie lub komputerze stacjonarnym, posiadającym zainstalowaną wtyczkę Adobe Flash Player i spełniającą pozostałe wymagania opisane na stronie Pomoc: Wymagania techniczne.

Co zrobić w przypadku problemów z odtwarzaniem nagrań na moim urządzeniu?

Jeśli Twój telefon wymieniony jest na liście kompatybilnych urządzeń powyżej i ma zainstalowane wymagane aplikacje, a pomimo to nagrania słówek nie odtwarzają się, upewnij się że:

  • telefon nie jest przełączony w tryb cichy/z alarmem wibracyjnym (powoduje to wyłączenie dźwięku w wielu aplikacjach),
  • dźwięk nie jest całkowicie ściszony,
  • poprawnie podłączyłeś słuchawki (dotyczy urządzeń bez wbudowanego głośnika do odtwarzania muzyki),
  • używasz najnowszej dostępnej wersji danej aplikacji.

Odtwarzanie dźwięku przez inną aplikację na urządzeniu mobilnym (np. odtwarzacz muzyki) może zablokować dźwięk w eTutor - wiele urządzeń mobilnych pozwala na odtwarzanie dźwięków tylko przez jedną aplikację w tym samym czasie.

Telefony iPhone mają z boku obudowy przełącznik umożliwiający wyciszanie dźwięku - należy upewnić się, że dźwięk nie został wyciszony za pomocą tego przełącznika.

Automatyczne aktualizacje aplikacji

Co jakiś czas udostępniamy nowe wersje aplikacji mobilnych na telefony i tablety. Aktualizacje w zależności od platformy udostępniane są bezpłatnie za pomocą Google Play Store, Apple App Store lub Windows Phone Store.

Zalecamy regularną instalację udostępnianych aktualizacji, najlepiej poprzez włączenie mechanizmu automatycznej aktualizacji aplikacji. Po udostępnieniu nowej wersji aplikacji poprzednia wersja jest wspierana przez około 1 miesiąc. Jeżeli pojawią się problemy z działaniem aplikacji, należy upewnić się najpierw, że na Twoim urządzeniu zainstalowana jest najnowsza dostępna wersja.

Używamy cookies i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności.
Możesz określić ustawienia przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce.