ZALOGUJ SIĘ

Niepoprawnie działa przenoszenie słówek z pomiędzy listami - prośba o naprawę !!!

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam,

chciałem zgłosić niepoprawne działanie przenoszenia słówek pomiędzy listami - ten błąd jest tak trywialny i tak częsty że dziwię się że nie został naprawiony(widzę go od ponad roku). W tym momencie sposób mojej nauki wygląda w taki sposób że powtarzam słówka z domyślnej listy, natomiast gdy już uznam że jakieś słówko umiem przenoszę je do listy nauczonych.

I teraz za każdym razem gdy zaznaczam pewną listę słówek i chcę ją przenieść do innej listy na której okazuje się że któreś słówko jest już zdefiniowane dostaje błąd z informacją, że jakieś słówko(nawet nie ma informacji jakie i muszę szukać na ślepo :/) już na tamtej liście i kończy działanie.

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś projektując te mechanizm założył że to błąd, ale nawet jeśli to powinien być lepiej obsłużony np.

1. w komunikacie wyświetlać o jakie słówka chodzi(które się powtarzają na liście do której chce jej przenieść) - następnym razem pominął bym je podczas przenoszenia

2. pomijać duplikaty i przenosić tylko niepowtórzone słówka. Oczywiście w przypadku duplikatów napisać jakie się pojawiły żebym mógł je potem szybko usunąć

3. a najlepiej byłoby gdy by po prostu nadpisał duplikaty i przeniósł pozostałe słówka


Druga sprawa, często na gdy przeglądam własną listę słówek mam wiersze wyszarzone czyli takie słówka które wyłączyłem z powtórek. Czasami chciałbym je ponownie włączyć ale niestety nie mogę tego zrobić z poziomu mojej listy tylko muszę znowu wyszukiwać w słowniku i oznaczać plusem(strata czasu) - jest to bardzo nieergonomiczne, również sugerowałbym dodanie takiej funkcji.

Podsumowują, korzystam z Państwa serwisu od ponad roku, do tej pory byłem zadowolony i dalej chciałbym pozostać Państwa klientem dlatego też mam nadzieje że uwzględnią Państwo moje uwagi ASAP. Proszę mi uwierzyć że pomimo iż uważam że serwis działa dobrze to diabeł tkwi w szczegółach które bardzo często może zaważyć na decyzji skorzystania z innych np. innych platform e-lerningowych.

Pozdrawiam
Z
zolti13

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękuję za wiadomość i sugestię :)

Na pewno rozważymy wprowadzenie zmian w tym zakresie. Przekazałem wiadomość w tej sprawie do naszego działu IT - gdy tylko otrzymam informacje zwrotne, odezwę się.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki