ZALOGUJ SIĘ

Gdzie są piosenki ułatwiające naukę Czy posiadając tylko próbną 7-dniową wersję mogę odsłuchać? ?

12 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Podobno w tym kursie są piosenki ułatwiające naukę.Mam próbną,siedmiodniową wersję i chcę sprawić wszystko przed wykupieniem abonamenu.
N
nevada

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Piosenka jest zawsze na końcu każdej lekcji. Choć ostatnio rożnie z tym bywało.....
E
efogt
nevada - A czy mogę prosić o podanie konkretnej lekcji?Mam dostęp do niższych poziomów nauki i po przejściu 8 lekcji nigdy nie spotkałam..Dziękuję. - 12 lat temu
efogt - No to nie mam pojęcia o co chodzi. Być może jest tak jak mówi kolega radmar2...Trudno mi coś doradzić. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z tego co wiem dla nowych użytkowników piosenki są niedostępne, natomiast zamiast tego od poziomu w okolicy B1 pojawiają się reklamówki z filmów i inne tego typu materiały.

https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/87513-Brak_Piosenek_na_koncu_kazdej_lekcji.html/0#unread
R
radmar2
nevada - Dziękuję.Szkoda,że także nie mogę kliknąć na plusik,taki los początkujących.Pozdrawiam. - 12 lat temu
radmar2 - Za to ja Ci kliknę :) - 12 lat temu
efogt - Za to ja mogłam, pozdrawiam:) - 12 lat temu
radmar2 - Dzięki, na Ciebie zawsze można liczyć. :) - 12 lat temu
efogt - Dzięki Marcin, Tobie też nie należy umniejszać zasług:) Pozdrawiam serdecznie:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.