ZALOGUJ SIĘ

Nie mogę wrócić do powtórek słów

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Nie mogę wrócić do powtórek z wpisywaniem słów po lekcji. Udało mi się zrobić kilka razy i nagle zniknęło, że niby powtórzyłam a chcę jeszcze wracać do tych słów i mieć możliwość ponownego wpisywania. Jak to zrobić?
B
bbryska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Podejrzewam z dużą dozą pewności :-) że nic nie zniknęło. Elementy przeznaczone do powtórek z głównego menu pojawiają się bowiem wg ustalonego algorytmu: najpierw często, po jakimś czasie rzadziej, a te ocenione na 4 jeszcze rzadziej (można specyfikację zobaczyć np. klikając na "i w kółeczku" na górze każdego powtarzanego elementu). Możesz jednak w każdym momencie powtarzać np. gorzej przyswajane (oceniane) przez siebie elementy: wejdź z głównego menu 'hamburgera" w opcję Słówka, dalej w link Elementy w powtórkach (u góry po prawej), dalej Trudne elementy w powtórkach i link Powtarzaj trudne elementy.
Nowym uczestnikom (zakładam, że jesteś nowa) polecam natomiast poświęcić dosłownie kilka minut na zaznajomienie się z opisem funkcji programu, gdzie sporo kwestii jest omówionych: główne menu "hamburgera"- Pomoc.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki, chyba bez przeczytania manuala się nie obejdzie bo rzeczywiście jakoś mało intuicyjna jest ta część platformy , pozdrawiam
B
bbryska
tlstar - Tak. Dość dużo jest mało intuicyjnych części aplikacji. Kilka fajnych użyteczności jest czasem niestety gdzieś głęboko poukrywanych. Sam manual zawiera też jeszcze pewnie trochę przestarzałych wskazówek/instrukcji (sam niedawno coś zgłaszałem do poprawy) czasem niezmienianych po kolejnych aktualizacjach aplikacji. Niemniej sama platforma mimo kilku niedociągnięć jest super. :-) - 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
pkomarek1 - Moim zdaniem lepsza ścieżka jest Hamburger - Słówka - Powtórki specjalne. I tam możesz dokonać wyboru, czy chcesz powtarzać trudne elementy tylko z dnia dzisiejszego - "Trudne elementy niemieckie powtarzane dzisiaj" - lub wszystkie twoje powtórki, które zostały ocenione na 1 lub 2 (w jakimś nieokreślonym czasie) - "Trudne elementy niemieckie" - lub trudne elementy z ostatnich 2 tygodni - "Trudne słówka niemieckie dodane w ciągu ostatnich dwóch tygodni".
No i w każdej z tych opcji masz jeszcze dwie podopcje: "Tłumaczenie na niemiecki" oraz "Tłumaczenie z niemieckiego".

- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
pkomarek1 - PS: To samo oczywiście dotyczy angielskiego, jeżeli się uczysz właśnie tego języka, a nie niemieckiego :) (Piszę to będąc zalogowany na e-tutor niemiecki) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki