ZALOGUJ SIĘ

Graficzna zmiana w ćwiczeniu krzyżówki

zmodyfikowany: 7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Graficzna zmiana w ćwiczeniu krzyżówki jest udana. Niby nic nie znaczące szczegóły...
Ikonki głośników uporządkowane w kolumnie są ' przyjazne ' dla oka.

Pozdrawiam
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Czy tylko ja tak mam że wciskam odpowiedni przycisk na klawiaturze i odpowiednia litera pojawia się dopiero za drugim lub trzecim przyciśnięciem klawisza (podobnie jest z ćwiczeniem z maską niektóre litery trzeba powtarzać) klawiatura sprawdzona (np jak teraz piszę tego posta nie ma problemu z pisaniem liter) podobnie mam też na innym komputerze.
Druga sprawa co do krzyżówki w poprzedniej wersji było tak że jak już jakaś litera była w haśle (na skrzyżowaniu haseł) to ta litera nie znikała podczas wpisywana drugiego hasła teraz w niektórych przypadkach tak się dzieje.
Mam nadzieję że jasno opisałem problemy:)
J
Jamz
mosiek87 - U mnie jest to samo niestety :(. - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Krzyzowki działają i działały u mnie bez zarzutu, a robię ich sporo codziennie.

Pozdrawiam.
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W dniu dzisiejszym krzyżówki przestały działać (brak reakcji na wpisywanie czegokolwiek z klawiatury)
Przynajmniej u mnie.
Sprawdzone na Firefox i Chrome
Diversis
danutka176 - Mogę tylko powiedzieć, ze u mnie z krzyzówkami jest cały czas wszystko ok.

Pozdrawiam
- 7 lat temu zmieniany: 7 lat temu
danutka176 - Niestety i u mnie przestało działać po 3 godzinach od czasu, gdy napisałam, że wszystko ok i 'objawy' są takie same. - 7 lat temu
danutka176 - Wcześniej robiłam krzyżówki używając tablet. Sprawdziłam przed chwilą na tablecie krzyżówki działają w dalszym ciągu.
Nie działają na komputerze.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeszcze trzy godziny temu wszystko działało u mnie ok. Powiadomiłam o tym Diversis,
ale teraz (3 godziny później) wszystko przestało działać, tzn. litery nie zapisują się w okienkach
po wystukaniu ich na klawiaturze.
danutka176
danutka176 - Wcześniej robiłam krzyżówki używając tablet. Sprawdziłam przed chwilą na tablecie krzyżówki
działają w dalszym ciągu. Nie działają na komputerze.
- 7 lat temu
pkomarek1 - Potwierdzam. U mnie też na tablecie i smartfonie działa, na komputerze nie działa - nie można wpisać liter z klawiatury, a innej możliwości nie ma...
Chyba ktoś przedobrzył z dostosowywaniem strony do mobilnych urządzeń... ;)
- 7 lat temu
ewaho - Na tablecie też już nie działa, przynajmniej u mnie, tylko przycisk 'podpowiedź" wpisuje hasła ale przecież nie o to chodzi - 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry. Mieliśmy do czynienia z drobnym błędem na platformie, który uniemożliwiał wpisywanie liter w krzyżówkach. Po interwencji naszych programistów wszystko działa już poprawnie.

Serdecznie przepraszamy za powstałe z tego powodu niedogodności.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki