ZALOGUJ SIĘ

Nowe usługi i tematy - co sądzicie?

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Czy etutor.pl planuje może wprowadzenie więcej (nawet płatnych) tematów specjalistycznych? Zauważyłem, że wydawnictwo Oxford ma w swojej ofercie super książki do nauki specjalistycznego języka (np. ja przerabiam ostatnio książkę związaną z logistyką(i wrzucam sobie za pośrednictwem diki nowe słówka do mojego systemu powtórek), ale mają w swojej ofercie chyba kilkanaście różnych książek specjalistycznych), jednak nauka z książki nie jest dla mnie tak motywująca i systematyczna jak nauka za pośrednictwem etutora, może warto rozważyć rozszerzenie oferty? Przerobiłem Business English w etutor, ale jest on wg. mnie zbyt rozległy za dużo ma w sobie obszarów, z których nie będę korzystał, preferowałbym bardziej specjalistyczne kursy. Ciekaw jestem zdania innych aktywnych użytkowników? A i po raz kolejny to powtórzę, jestem fanem etutor, w swoim życiu przerobiłem kilka różnych metod nauki (Callany, lekcje indywidualne, grupowe itp.) nic tak nie motywuje jak codzienne powtórki i nauka.
dstawarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi tematycznymi słownikami:
https://www.etutor.pl/thematic-dictionaries/en/pl

Mamy nadzieję, że spełnią Pana oczekiwania :-). Jeżeli natomiast mowa o nowych kursach, to niestety na ten moment nie planujemy nowości w tym obszarze. Skupiamy się bowiem na udoskonalaniu istniejących kursów :-). Ostatnio wprowadziliśmy dużo zmian na poziomie A2, o czym informowaliśmy na stronie: https://www.etutor.pl/blog/109-Nowe_materialy_na_poziomie_A2.html

Pozdrawiamy :-).
aleksandra.rosiek
dstawarz - Dziękuję, właśnie ponownie przerabiam A2. Dziś skupiacie się na rozwoju istniejących kursów, ale za rok na pewno będą nowe cele :)

Pozdrawiam.
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem kurs Diki.pl powinien sie rozwijac w kierunku samego slownictwa. Powinny byc pogrupowane listy slow i zwrotow wedlug czestotliwosc ich wystepowania w jezyku angielskim.

A w Etutorze kursy na poziomie B1, B2, C1, C2 moim zdaniem tez powinny byc ladnie poszerzone i odswiezone jak lekcje z poziomow A1 i A2.

Poprosilbym o wiecej cwiczen z trudniejszych zagadnien gramatycznych. Przydalyby sie informacje o wymowie brytyjskiej i amerykanskiej.
Ciekawymi i trudnymi zjawiskami w wymowie angielskiej jest tzw: connected speech a z tym zwiazane procesy jak catenation - linking, intrusion and elision.
piotr.grela
7 lat temuzmieniany: 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki